Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél éve kezdttem el itthon...

Fél éve kezdttem el itthon edzeni, olyan problémám lenne, hogy a combhajlító izmom látványosan erősödött, de így olyan az összhatás, mintha kisebb lenne a fenekem, és ez nem tetszik. Mit kéne változtatnom?

Figyelt kérdés
guggolást is megy súllyal,kitörés,merevlábú felhúzás stb,noha izomláz van afenekemben is rendesen,de mégis levan maradva a lábamhoz képest.azt olvastam több helyen is,hogy izoláltan baromság edzeni rá,erre tökéletesen megfelel a guggolás,kitörés stb...de hetu 1szer belehet iktatni rá olyan edzést,hogy jobban menjen fenékre nem?
2013. okt. 13. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alapfeltevésnek épp az ellenkezője igaz! A guggolás, kitörés valójában egyáltalán nem jó a farizom edzésére, amire külön gyakorlatokat érdemes végezni. Javaslom elolvasni Bret Contreras cikkeit a témában.

A farizom edzésére a legjobb a feltámasztott vállú csípőtolás, ha ezt is beiktatod az edzésedbe, a farizmaid is harmonikusan felfejlődnek.

2013. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huhh,köszönöm szépen! eddig edzettem rá külön is,és mióta csak így edzem kb 2 hónapja rá,azóta visszafejlődött,de akkor már értem miért...
2013. okt. 14. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Igen, ha megszűnik az edzésinger, megindul a visszafejlődés.
2013. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2013. okt. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!