Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok, most...

25 hetes terhes vagyok, most jöttem ki a kórházbol vese görcsel a babával minden rendben van! 2 napja vagyok itthon, de nagyon fáradékony vagyok, néha fájdogál a derekam és van egy kisebb folyásom is! Baj lehet?

Figyelt kérdés
Ma voltam védő nőnél a vizeletem is rendben volt!a vérnyomásom volt egy kicsit magas,de utánna otthon is meg mértem már alacsonyabb volt!
2009. nov. 9. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvosodat, hogy mindenképpen megnyugodhass, mert ezt így nem lehet megítélni, de ő biztosan tudni fogja. Így sacc per kb. a fáradság normális, mert az még akkor is normális, ha problémamentes a terhesség, de a derékfájásra kérdezz rá! (a védőnő ezt nem tudja megállapítani a legnagyobb jóindulattal sem)
2009. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: a folyás tudtommal nem probléma, ha nem társul hozzá fájdalom, vagy viszketés, ez akár szülésig így is maradhat, kis betétkét kell használni. :o(
2009. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Ez bizony keményedés!!!! És korai. Én ugyan így voltam a 21. héten, kórházban feküdtem vele 4 nap, magnézium infúziót kaptam. Ez nem játék, fenyegető vetélés. Hívd az orvosod. Addig is extra adag magnéziumot vegyél be. PL: Mg Citrici(500mg/db) Én a 21. héttől keményedtem, ezért napi 2x2 MgCitricit szedek.

37km

2009. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat! Utolsó vagyok. Elnéztem egyel a kérdést. Nem ide akartam írni a választ.
2009. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem előző terhességemnél volt vesegörcsöm, a 30.héten.

Utána még napokig fájt a derekam, fáradékony voltam.

A folyás természetes, ha színtelen, szagtalan, nem csíp, nem viszket.

Igyál sok folyadékot, és pihenj.

Ha nagyonnagyon fáj a derekad, akkor Algopirint és Panadolt vehetsz be. Én a kórházban nospa-algo injekciót kaptam a vesegörcsre.


jobbulást!!!


nálunk nem találtak semmit, azzal magyarázták a vesegörcsöt, hogy a baba úgy feküdt és nyomott valamit vesetájon. Mindenesestre pokoli fájdalom volt!

2009. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!