Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg el van kényeztetve a...

Tényleg el van kényeztetve a 20 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Férjem szerint neveletlen és el van kényeztetve, mert szerinte mindent megengedek neki, mert sokszor ölbe veszem, amikor felkéretőzik. Abban nyilvánul ez meg, hogy ha kér tőle valamit, h. ne csinálja, a gyerek nem engedelmeskedik. Mi a véleményetek? Tényleg rosszul nevelem?

2015. jún. 18. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%
mi az hogy ütöget? ha én ütöttem volna a szüleim akkor pofont kaptam volna hogy leesik a fejem + ha valami rosszat csináltam el lettem verve utána tudtam hogy amit nem szabad azt nem szabad, de a mai világba ejnye bejnye van aztán csodálkoznak hogy kamasz korára egy fa sz lesz a gyerek meg nem bírnak vele meg veri a szüleit ha nem ad neki pénzt..stb régen az iskolába is rendesen meg lettek nevelve azt kellene megint aztán nem lenne ennyi fogyatékos a világban
2015. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó!

Kérlek,azt ne mond,hogy egy 20 hónapos kislányt megpofoznál/megvernél!Engem soha nem bántottak,mégis tudom mit szabad mit nem!Ebben az esetben pedig nem gondolnám hogy a kislány hibája.Apuka nem foglalkozik vele eleget.

2015. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!