Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyermekednek milyen...

4 éves gyermekednek milyen ágya van?

Figyelt kérdés
Költözés elött állunk,gondoltam akkor már neki is új bútort veszünk. Most az a tipikus mese vagy állat mintás huzatú leesésgátlós ágya van,de már nem a legszebb állapotban ( használtan kaptuk) szobatiszta már éjjelre is . Linkelnétek képet,hog a ti 4 évesteknek milyen van?előre is köszi :)
2015. jún. 21. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Fakeretes 90*200-as ágya van.
2015. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok mutatni, de tök egyszerű ágy, olyan, ami jó lesz neki majd kamaszkorában is.
2015. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont 4 éves a fiam. Év elején vettük le a rácsokat. Azóta is abban az ágyban alszik. 70×140es, de most akarunk majd úja ágyat neki. Valszeg egy 140 vagy 160×200as francia ágyat kap.
2015. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ősszel lesz 4 éves, rács nélküli 140X70-es ágya van még. A lányomnak kb. 5 évesen vettünk új ágyat, 90X200-as, rendes felnőtt ágy (Ikea, fémvázas). De ha most költöznék, megvenném az újat én is már most. Szerintem megveheted neki nyugodtan a végleges méretet.
2015. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy sima csajos kárpitozott 100x200as ágyikó.

Azért ekkora, mert előtt 80x160as volt, de néha én is odadőlők, ìgy kényelmesebb.

De már az kicsi is volt, főleg széltébe...

2015. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!