Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-2,5 éves gyermekednek van...

1-2,5 éves gyermekednek van (volt) triciklije? Mennyire hasznos vagy épp felesleges befektetés?

Figyelt kérdés
Akinek van, milyet vett?

2014. jún. 26. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, nálunk ez kimaradt. 1,5 évesen már a motoron száguldozott, tologatni nem engedte volna magát (azóta a babakocsi elő sem került), most már teljesen feleslegesnek tartom. Sétál, szalad, motorozik, ha nagyobb lesz kap biciklit, úgyhogy nekünk biztosan felesleges lenne egy tricikli. Egy barátnőméknek van, ott 4 hónappal idősebb a kisfiú, de ők sem használták sosem.
2014. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]


Épp megszabadulni óhajtok tőle, mert a 3 éves lányom már fél éve bringázik, így a helyet foglalja.


Egész jó, én megvoltam vele elégedve. A lányom szerette.

De ha megint vennem kéne, akkor a naptetős kivitelt vennék, amihez van csomagtartó rész!

2014. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van. Mamától kapta még az első gyerek és most a harmadik nyúzza. Nagyon szerették a nagyok is és szereti a kicsi is, bár még tekerni nem tudja, másfél éves múlt... Én örülök,hogy van!!
2014. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet vettünk épp 1 hete. Imádja a lányunk, 18 hónapos.

Szétszedhetö, ha nagyob lesz, akkor önállóan is tudja majd hajtani.

2014. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tavaly ilyenkor volt 1,5 éves a gyerek, akkor kapott egy nagyobb kismotort. Idén meg már futóbringát. Úgyhogy nálunk a tricikli kimaradt. Szerintem kihagyható kategória :)
2014. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is a 1,5 évesnek motort, 1 évvel később futóbiciklit vettünk. Tricikli szerintem is teljesen felesleges. Majd 4+ évesen megtanul rendesen biciklizni (pótkerék nélkül), aztán lehet utána futni :)
2014. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
minden gyerek mas.az en fiam most lesz 3 eves Thomasos triciklije van de nem szereti.vidd el egy boltba ahol rais tud ulni es meglatod hogy erdekli e
2014. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagy örömmel vettük (Smoby), és csak toltuk a tolókarral, ő sose hajtotta, kb. 10-szer használtuk. :) A motor és a futóbicikli viszont nagyon bejött neki.
2014. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi is Smooby-t vettünk, teljesen felesleges volt. A háromból egyik gyerek sem (!) használta. A mieink is motor, és futóbringa rajongók.
2014. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nálunk kimaradt, kismotorozott sokáig majd futóbringa és utána jött 2,5 évesen a 12-es bicaj, a futóbicajnak hála első perctől pótkerék nélkül hajtotta, nyúzta 3 évig majd most 5,5 évesen kapott 16.ost. sztem az a lényeg hogy bicajban is megfelelő méretet vegyél kicsit és könnyűt, én kivagyok azoktól akik a 4évest ráültetik 16 os 10kg-os bicajra a kiscsaj meg mintha harley-n ülne...és csak döcög pótkerékkel
2014. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!