Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lábbelit vásárolsz 2-3...

Milyen lábbelit vásárolsz 2-3 éves gyermekednek? Bármilyet ami megtetszik és jó a lábára vagy kérgeset ami tartja minden esetben a pokát lábat?

Figyelt kérdés
Most megy a fiam bölcsődébe és tanácstalan vagyok, hogy milyen legyen a benti és a kinti cipője.Tudnátok tanácsot adni?
2014. júl. 11. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
3 éves fiamnak Adidas cipőt vettem,és D.D Step szandált,bentre is D.D Step szandált, a bölcsiben 2-2,5 éves volt akkor D.D Step cipője volt és Elefanten vagy D.D Step szandálja,vagy Liliputi puhatalpú cipője
2014. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami tartja a bokáját. Ott van a legtöbbet a lábán a cipő, mármint bent az oviban, bölcsiben, így szeritnem fontos, hogy oda jót vegyél. Pl dd step, elephanten, salus, ha befelé dől a bokája. meg ezek bőr cipők így azért szellőznek, bár bentre szerintem jó a szandál.

Kinti cipőnek már lehet vennék olcsóbbat, de az is keménykérgű bokafogós lenne Bobby shue a deichmannból ez elég olcsó.

Az enyém nemsokára bölcsis, de salus lesz a benti szandija, mert a bokája miatt kell a supinált, de a kinti cipője ami szintén a bölcsibe lesz az Deichmannos olcsóbb, de bokafogós.

2014. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a lényeg hogy kívül belül bőr legyen, ne ízzadjon bele.

Egész nap ebben lesz , jó minőségű legyen!

Bentre D.D. Step szandit kapott, kintre Nike sport cipőt, es d..d. Step magasszárú cipőt.

2014. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Salust veszek kintre és bentre is
2014. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Én is így gondolom, jó minőség mert a láb az egyik legfontosabb dolog.Rákeresek ezekre a márkákra.
2014. júl. 11. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
egézszséges lábnál nem akkora gond ha nem supinált meg harántboltozatos a cipő. Nálunk minden vanm Tescos gumipapucstól a Nike és Adidas tornacipőn keresztül a DD step-ig. Udvarra sárban mászkáláshoz nem kell hiperszuper übermárkás. Szandálból és téli cipőkből is bőrt veszek, ami tartós és márkás.
2014. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én bentre Memo cipőt veszek, ez bőr kívül-belül, és diagnosztikai talpa van, ami idejekorán felhívja a figyelmet az esetleges ortopédiai problémákra. Ezen kívül jól tartja a lábát. Kintre Adidas, vagy Nike edzőcipő ősszel, tavasszal, télen Elefanten, mert jól bírja a strapát. Igazából szerintem a benti cipő a fontos, az van többet a lábán.
2014. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bentre a bölcsibe Szamos szandit vettünk. Bőr, magas kéreggel, tépőzáras. Minden rendben van vele. Utcára általában a Deicman-ban veszek neki, bár tavasszal a Decatlonban vettem, mert jónak találtam, és akciós volt.
2014. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Voltam néhány boltban (Budapest)de nem találtam méretet 24 es semmiből.Hétfőn kezdem a keresgélést.
2014. júl. 13. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!