Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lehet rávenni egy 4...

Mivel lehet rávenni egy 4 éves gyereket, hogy többet egyen? Van valami természetes étvágygerjesztő?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Semmivel, sőt, káros is.

Az pont elég neki, amennyit megeszik.

Miért vagy ilyen perverz?:)

2015. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sport. Én elég válogatós gyerek voltam, ráadásul általánosan is borzasztó keveset ettem. Hát mikor úszni jártam, akkor a hűtőt magát is betoltam volna..
2015. jún. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális a testsúlya, akkor még véletlenül se erőltesd, mert fordítva fog elsülni.


Ha valóban átlagalatti soványka, akkor gyermekorvossal beszélném meg.

2015. jún. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg extra sovány akkor gyerek orvos .
2015. jún. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetes étvágygerjesztő pl. a narancslé. A béres csepp is egyes gyerekeknél megnöveli az étvágyat. De ha a súlygyarapodása rendben van, fölösleges aggódni.
2015. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem lehet rávenni, ő annyit eszik. Téged mivel lehetne rávenni, hogy többet egyél annál, mint ami jólesik? Gondolom semmivel. Akkor a 4 évesedtől miért várod el ezt?
2015. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk főtt étellel volt gond. Pogácsát bármilyen mennyiséget megevett volna, de rendes főtt ételt semmit, hiába nem adtam neki mást.

Béres csepp segített kicsit, most se idilli az ebédelési szokása, de sokat javult.

Nem eszik többet, de egészségesebb ételekre is rá lehet már venni.

2015. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!