Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesnek kell ahhoz lenni...

Hány évesnek kell ahhoz lenni egy gyereknek, hogy órákra egyedül lehessen hagyni otthon?

Figyelt kérdés
Furcsa a kérdés, de ebben a világban más a helyzet, mint 20-30 évvel ezelőtt. Akkor volt, aki vigyázzon rájuk. Most viszont egészen más. Úgy is értem, hogy akinek nincs senkije, akire rábízhatná, míg pl. dolgozik. Szóval az érdekelne, hogy mikor jön el az idő, amikor 8-12 órákra egyedül kell hagyni a gyereket.
2015. júl. 12. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekfüggő. De 12 évesnél korábban nem tenném meg.
2015. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ennyi időre olyan 12-től felfelé, de még akkor is csak úgy hogy szomszéd néha ránéz, és ha baj van valaki rögtön tud neki segíteni.
2015. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok. Akkor célszerűbb megvárni, hogy 14-15 éves legyen a gyerkőc. Addig még van jópár év...
2015. júl. 12. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
14 év alatt semmi féleképpen nem hagynám egyedül az enyémet.
2015. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 10tol mar lehet. Ha iskolaba egyedul megy akkor otthon is maradhat egyedul.
2015. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerektől és körülményektől (lakókörnyezet) függően minimum 10. De ha lehet, inkább 12.
2015. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!