Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok amiatt,...

Rossz anya vagyok amiatt, hogy csináltam a három éves kislányomnak csillámtetkót?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Én sem engedtem semmi ilyesmit a gyerekeimnek, viszolygok tőle. A rossza anyaság számomra nem ezt jelenti.
2015. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Jah.... szerintem meg is kéne kövezni érte.

:DDD

2015. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
A pokol kénköves lángjai között fogsz szenvedni az örökkévalóságig
2015. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ettől bizony "szaranya" vagy! Velem együtt! :) 6 és 4 éveseim ilyenkor nyáron mindig viselnek csillámtetkót, rengeteg színű csillámpor és mintasablon van itthon.
2015. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez játék. Miért kéne ezen fennakadni? Speciel nekem/nekünk nem tetszik, de ha nektek igen, akkor miért ne? Nem varrattál rá véglegesen egy térképet :D Ez csak játék. Ki akadt ki rajta, hogy felmerült ez a kérdés? :)
2015. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudtam, h ez a rossz anyaság ismérve. A lányomnak már 2 évesen is csináltak nyaralás alatt. Van itthon készletem is, ha éppen eszébe jut, kap, lekopik egy hét alatt. Sőt, a fiamnak is szokott lenni, évente kb 2x.
2015. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rokonság. Szerintük rossz anya vagyok emiatt, hogy már most ilyenekkel foglalkozunk.

Szerintem semmi gond nincsen vele. Nekünk is rengeteg minta van amiket próbálgatunk. Idèn tettem fel neki először.


Azt mondják, hogy ezzel elő idèzem azt, hogy majd 14 èvesen pedig a rendes tetoválás miatt fog nyávogni.

Nekem is van tetoválásom nem is egy. De nem gondolom, hogy emiatt rossz anya lennèk, hogy a kislányom csillámtetoválást kapott amit akár másnap le tudunk mosni ha úgy van.

Aranyos kis rajzfilm figurás mintát csináltam neki.

2015. júl. 14. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Akkor erre csak azt tudom mondani, hogy az anyaság majd megtanít arra is, hogy szelektálj a külső vélemények közül aszerint, hogy ki mondja, és aszerint, hogy mennyire vág egybe a saját meggőződéseddel.
2015. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anya és ezt pontosan tudod te is, remélem.

Az anyasággal jár az is, hogy a helyén tudod kezelni az efféle véleményeket.


Az 5 éves kisfiamnak is van, tele vagyunk mi is mintákkal, csillámporokkal stb.- még lányos mintákkal és színekkel is, hogy a kis barátainak is csinálhassak, ha szülinap vagy hasonló van.


Közel 40 éves vagyok, az én kisgyerekkoromban meg a "matricás tetkó", később a donald rágós felragasztós tetkó volt a divat- pont mint most a csillámtetoválás. Semmi rosszat nem látok ebben. Játék, lekopik, lemosható és nem az ilyen külsőségek határozzák meg egy ember jellemét vagy egy gyerek fejlődési útját.


Te pedig akkor teszel a legjobbat magadnak, a vérnyomásodnak, ha még azt az időt sem áldozod erre a beszólásra, amennyi ideig tartott kiírni ide ezt a kérdést :)

2015. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányomnak gyereknapkor és most szombaton kapott csillám tetkot a müllerben a kezére,vasárnap le is mostuk .semmi baja nem lett töle .
2015. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!