Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok arról az anyáról...

Mit gondoltok arról az anyáról, akinek a nagyobb gyermeke bölcsibe jár és nyáron csak a kötelező leállásra marad otthon a gyerkőc ami egy hónap, közben a kistesóval otthon van az anya?

Figyelt kérdés
Egyébként sok programra járnak, hétköznap, hétvégén is.

2015. jún. 9. 09:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
65%
Az anyáról azt gondolnám, biztos megvan az oka, amiért így csinálja. Én nem adtam bölcsibe a gyereke(ke)t, amikor a kisebbel itthon voltam, de az én gyerekeim egyrészt nagyon anyásak, másrészt sokkal szívesebben játszanak a nyugiban, minthogy egy csomó gyerekkel együtt bandázzanak. Valamelyik gyereknek kevés az, ha az anya a kistesó mellett szakít rá valamennyi időt, mert igénylik a több programot, több ingert.
2015. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem gondolok erről. Ha a szülőknek így jó, akkor nincs gond vele. Nem ütöm bele az orrom mások magánéletébe.
2015. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
51%

Azt,hogy ismerni kellene a hátteret, ha már beleütöm az orrom más dolgába.

Én most várom a tesót! Megmondom őszintén,hogy 3 és féléves fiam eléggé aktív gyerek. Nem hiperaktív, de nem is az a "lerakom egy kis autóval és egy órát elvan" gyerek. Bár itthonról dolgozom, de én is úgy tervezem,hogy max. egy héttel veszem ki hamarabb,mint,ahogy a szünet kezdődik. Egyszerűen nem tudom,hogy hogy oldom meg,hogy a 40 fokban, nagy hassal egész nap szaladjak utána, meg szórakoztassam stb.

Nem látunk bele anyuka életébe. Nem tudjuk milyen pici a pici, milyen habitusú a nagy, mennyi segítsége van anyukának stb.

2015. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
35%
Pontozzatok le nyugodtan, de én meg azt gondolom, hogy az az anyuka aki otthon van a kicsivel, a nagyot meg lepasszolja a bölcsibe (még csak nem is óvodás!!) az szimplán lusta és önző. Ha nem bír két gyerekkel, talán nem kellene kettőt szülni.
2015. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
52%
Semmit nem gondolok róla. Rengeteg ilyen anyuka van a mi bölcsinkben, semmi gond nincs ezzel. Nem éljük egymás életét - talán nem is kellene belekotyognunk.
2015. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
60%
arra hogy törödj a saját életeddel
2015. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
72%
Mielőtt anyukát kivégeznétek, lehet, hogy egyszerűen szeret a nagyobb bölcsibe járni, ezért viszi, amíg lehet.
2015. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
26%
Aha persze.
2015. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
37%
Semmit, mert semmit nem tudok az indokairól, vagy arról, hogy a nagyobb gyerek és a többi családtag jól érzi-e magát ebben a helyzetben.
2015. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
69%
---- viszont viszolygást érzek attól a sok korlátolt embertől, aki mások energiáját szívja le folyamatosan azzal, hogy kényszeresen elítél mindenkit, aki nem hajszálra ugyanolyan, mint ő.
2015. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!