Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik hogy fogyott több...

Létezik hogy fogyott több mint 1kg-t 19 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt 9800g volt a lányom, ma megmértük egyik barátnőm babamérlegén és 8400g-ot mért. Létezik, hogy ennyit fogyott volna? Vagy ennyi különbség lenne 2 mérleg között?
2015. júl. 25. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Még felnőtteknél is azt mondják, hogy egy mérlegen és ugyanabban az időpontban stb mérjük a súlyunkat, mert nem kapunk hiteles eredményt különben. Szerintem mèrjétek meg azon, ami 9800-at mutatott múltkor és ha azon is ennyit csökkent, akkor meg kéne nézni mitől.
2015. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem fogyott hanem nőt szerintem a gyerek.1honap alatt sokat változik egy gyerek,ilyen melegben lehet nem is evet a megszokott mennyiséget,vagy akar beteg volt?

De szerintem normalis.


Számold ki egy hónap lat no a gyerek,szinte mindenhova...az az 1kg szerintem siman eloszlott rajta ezert lenne jo tudni a sulyhoz a magasságát is 😃

2015. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Előző: ha az az 1 kiló eloszlott volna rajta, az úgy lett volna lehetséges, hogy nőtt és ugyananyi maradt a súlya... A nővéstől nem fogy valaki.
2015. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom másfél évesen 14 kg volt, pedig nem látszott rajta, kis vékonyka volt, a csontozata erős, mellette 86 cm volt, most 2,5 évesen dokinál voltunk betegség miatt, kiderült, fogyott 2 kilót. Pedig normálisan eszik, nincs semmilyen problémája. Akkor volt 91 cm és 12 kg. Most 3 hónap elteltével 12,5 kg és 99 cm. Egy hónap alatt nőtt 8 cm-t. Ha nincs semmi problémája, eszik rendesen, akkor nem gond.
2015. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen 3 napig szinte nem evett semmit, 39 fokos láza volt és be volt gyulladva a torka! De nem látom rajta, hogy fogyott volna, illetve van egy nem babamérlegünk amin néha megmérem, azon ugyan annyit mutat mint 1 hónappal ezelőtt!
2015. júl. 25. 18:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma elvittem védőnőhöz és ott 9840g-ot mértünk! :)
2015. júl. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!