Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most fog menni kisfiam anyukám...

Most fog menni kisfiam anyukámékkal nyaralni a Mátrába 4 napra,6 éves. Nem akarom tőle megfosztani, mert hatalmas élmény lesz neki. De már nagyon aggódom érte. Más is így van ilyenkor, vagy csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés
Bízom bennük nem erről van szó. Sokat van velük, ha én dolgozom, és nincs ovi, imádják. DE azért 200 km-re lesz tőlünk.
2015. júl. 26. 19:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egy huzamba mennyit volt gyermeketek a mamánál?
2015. júl. 26. 19:56
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Túlaggódod. Pontosan olyan biztonságban lesz velük, mint máskor.
2015. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 4 évesen volt a férjem nagynénjééknél 3 hétig, 300 km-re. Nagyszerűen érezte magát, nem is akart hazajönni. Nem kell annyira magadhoz kötnöd.
2015. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

enyém is ennyi idős, én biztos vagyok benne, hogy nem aggódnék ha elvinné valaki nyaralni :) sőt, pont ezért szoktam néha sírni, hogy neki ez nem adatott meg :(

csak egy mamája van, ő dolgozik, nem is keveset ezért max 5-6 órát volt csak ott.. szoktam mondogatni, hogy egyszer nem megyek érte, aludjon ott, de nem partner ebben anyukám :(

2015. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

3 és féléves a fiam, most volt 3 éjszakát 4 napot a nagyszülőkkel wellnesselni! Nagyon élvezte. Ez volt eddig a leghosszabb idő, amit külön töltött.

Esténként, alvás előtt volt egy kis "anyázás", de megoldották, napközben meg szinte eszébe sem jutottunk! :) Ők is 200 km-re voltak!

2015. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

2,5 évesen volt először nélkülünk nyaralni, anyukámékkal a Balatonon. Budapesten lakunk. Hétfőn reggel jöttünk fel munkába, pénteken kora délután értünk vissza a Balatonra.


Ha ilyen sokat van velük egyébként is, akkor jól ismerik a kisfiad, nem lesz baj.

2015. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

volt itt egy kérdezo annak idején, a 13 honapos gyereket lepasszolt nagyiéknak 2 hétre :DD o biztos nem aggodalmaskodott. :D

2 hétre ok meg elmentek nyaralni...

2015. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

ma 21:20

Mi az, hogy "lepasszolt"?

Gondolom, el sem tudod képzelni, hogy léteznek olyan családok, ahol az unokát nyugodtan rábízhatják a nagyszülőre akár napokra is. Csak , mert éppen nagyon szoros a kapcsolat a nagyszülők és az unoka között is.

2015. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

-lepasszolta, az annyit jelent, hogy odaadod x,y-nak a gyerekedet (nagyszulok, babysitter stb.), mert te éppen nyaralni szeretnél a férjeddel 2 hetet.


de elhiszem, hogy van olyan eros kotelék, hogy egy 14 honapos gyereket "átadnak" a nagyszuloknek 2 hétre, mig a házaspár élvezkedik.

2015. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

jajj, most miért lettem lepontozva, én csak leirtam, hogy volt olyan kérdezo, aki a 14 honapos gyereket 2 hétre lepasszolta... nem irtam én valotlant.

utána pedig azt is odairtam, hogy természetesen elhiszem, sot megértem, ha egy 14 honapos gyereket odaadnak a nagyszuloknek 2 hétre, akár 2 honapra is, mert a szulok nyaralni, pihenni szeretnének.

2015. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!