Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 évesnek milyen pedálos...

3,5 évesnek milyen pedálos járgányt ajánlanátok? Akár lakásban, akár utcára?

Figyelt kérdés
Futóbicikli, kismotor már van, de pedálos járgányunk még nincs. Ti ebben a korban milyet vettetek, milyet használtatok?

2015. júl. 27. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen az én fiam már simán pótkerekes biciklivel biciklizett, 4 és fél éves kora óta pedig pótkerék nélkül bicajozik.

Szóval ez is lehetőség, hogy vesztek neki egy bicajt.

Vagy van még a fiamnak pedálos traktorja is, bár azt már ritkán használja.

2015. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sandrachnologic ***** válasza:
Biciklit. Futobicajon ha jol tud menni akkor az is menni fog neki. Nalunk 1,5 évig futozott, közben kapott egy potkerekest, azon megtanult tekerni, egy hónappal a 4. Szülinapja elott vettük le a potkereket es profin negy mar. Szülinapjára most 16"os bicajt kapott.
2015. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

akkor úgy látom a bicaj a befutó :)

Azért nem gondoltam arra, mert mire már két kerékkel tudna menni vele, lehet nagyobb méretet kell venni, amúgy is magas gyerkőc :) És a bicaj drágább, mint valami műanyag játék.

2015. júl. 27. 14:27
 4/9 A kérdező kommentje:
vagy milyen időközönként kell bicajt cserélni, nem nagyon értek ehhez a méretezéshez
2015. júl. 27. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:

(Én ilyen korban még nem vettem semmit).


Egyébként tényleg bicikli, de ha nem akarod, láttam már játékboltban pedálos terepjárót és Lamborghinit is.

2015. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"vagy milyen időközönként kell bicajt cserélni, nem nagyon értek ehhez a méretezéshez"

A kisfiam 12-es bicajt kapott először, kormányát, ülését lehet állítani a biciklinek, 5 éves lesz és még jó lenne neki a 12-es is (112 cm magas), viszont most már 16-os bicaja van neki. Azért nem kell minden évben bicajt venni.

A 14-es bicaj pl. szerintem nektek simán jó lenne és még jó lenne az jövőre is.

Eleinte úgyis a kisebb bicaj a legjobb, amiről simán leér a lába, amíg nem tud menni pótkerék nélkül.

2015. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fiam 3. szülinapjára kapott 16os bicajt. magas, 113cm volt akkor, picit nagy volt neki, de simán tudta tekerni 2 keréken, percek alatt megtanult, nem pótkerekeztünk soha :)

most 6 éves, 125cm, még mindig ez a biciklije van, igaz fel van emelve az ülés és a kormány is, de szerintem jövőre is jó lesz, mert most felemelve is csak a lábujja ér le :) jövőre majd gondolom telitalppal tudja letenni a lábát, aztán majd 20ast kap 2 év múlva gondolom :)


nekünk elég nagy a lakásunk, de én nem engedem neki a lakásban való járgányozást, 2 évesen tettük el a motort, akkor jött a roller, azt már csak kint használta

2015. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 éves kisfiam simán biciklizik pótkerékkel, más pedálos járművet még csak próbálgattunk, de sem a triciklit, sem a traktort nem tudta hajtani.
2015. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 èvesen kapott pòtkerekes bicajt, nagyon szereti, viszont a motorra soha rá sem ült (pedig kètfèleis volt), ebből kifolyòlag a futòbicaj nálunk ki is maradt.
2015. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!