Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha ilyen szinten...

Normális ha ilyen szinten hisztizik?

Figyelt kérdés
A húgom 3 éves. Egész nap hisztizik mindenen. Minden nap mérhetetlenül idegesítő ez. Anya már gyakran a munkahelyére (12 órázik) kívánja magát mert már elviselhetetlen. Ha türelemmel szólunk hozzá az sem segít. Verni nem szoktuk de ez már nem mehet így tovább. Persze vannak olyan pillanatok amikor nagyon aranyos és kedves. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni mert a bünti sem jó akkor tovább hisztizik. Anya elmondása és emlékeim szerint én csak egyszer hisztiztem. És azért nem anya írt mert nem tudja h létezik ilyen oldal. Köszi a válazsokat. 14/l

2015. júl. 28. 15:56
 1/3 A kérdező kommentje:
ráadásul nagyon anyás és anya nélküle sehova sem mehet még telefonálás közbe is ott ül mellette
2015. júl. 28. 15:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha hisztizik NEM kell törődni vele. Úgy kell tenni, mintha ott sem lennétek. De ha kapna egyet a fenekére, lehet, az is használna neki.

Anyukád pedig végezze a dolgát, akkor is, ha hisztizik. Ne engedje, hogy állandóan a nyakán legyen. Következetesnek kell leni vele.

2015. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, ne foglalkozzatok a hisztivel. Neki ez a "fegyvere" a céljai eléréséhez, és használja is. Rá kell jönnie, hogy nem ér el vele semmit. Ehhez kitartás és következetesség szükséges, de csak így lehet eredményt elérni. Semmilyen reakciót ne adjatok a hisztire, mert ha idegesek lesztek, vagy akár nevettek rajta, már el is érte hogy rá figyeljetek. Ha befejezte a hisztit, megnyugodott, utána magyarázzátok el neki, hogy miért nem viselkedett helyesen és hogyan kellett volna.
2015. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!