Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetek 6 éves kislányomma...

Mit tehetek 6 éves kislányommal amikor ilyen visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Egy eleven, a szűk családban beszédes kislány, jó kedélyű kislány, ha már valaki távolabbival találkozik (szomszéd, rokon, ismerős stb) visszahúzódó lesz, elbújik mögém, rángatja a kezem és egy szót nem lehet kicsikarni belőle.

Ha ajándékkal csalogatják akkor is engem nyúz hogy én vegyem el inkább nem veszi el. Ősszel iskolába kell menjen nem tudom mit csináljak. Akinek volt hasonló tapasztalata és sikerült megoldani az írjon.



2015. júl. 30. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az oviban mit csinált?
2015. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az óvónéni szerint irányítaná a többieket,és aki nem csinálja azzal nem játszik. Sőt inkább fiukkal autózott, mert fiú tesója van.
2015. júl. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!