Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha én is ott vagyok az óvodába...

Ha én is ott vagyok az óvodában a kiscsoportos kislányommal teljesen rám tapad, és nem akar másokkal lenni, akikkel amúgy is tölti ott az idejét, normális ez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ez csak ma vált kellemetlenné, mert évzáróval egybekötött ballagás volt, és anyák napja, amikor külön kellett már vonulniuk a fellépéshez már akkor elkezdett sírni, kicsit szerepelt is, de nem énekelt csak picsogott, végül odaküldték hozzánk. Egy gyerek sem csinált ilyet, még a kisebbek sem, ez mitől lehet? Pedig olyan ügyesen tudja a dalokat, sokat gyakoroltak, miért hozzuk ki belőle ezt a reakciót. Kíváncsi lettem volna, hogy mit csinál ha nem agyunk ott.
2015. máj. 30. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyerekek 90 százaléka egészen máshogy viselkedik, ha a szülő a közelében van
2015. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam nagycsoportos idén volt először amikor nem jött oda hozzám és az ölemben ülte végig a műsort hanem szerepelt is! Lányom kiscsoportos az elejétől szerepel. Viszont beszoktatáskor csak velem volt,egy lépést nem ment odébb féltek is tőle,hogy mi lesz ha nem leszek ott de nem lesz belőle gond!

A gyerekek másképp viselkednek ha ott a szülő, pl nálunk ezért sem mehet szülő a kirándulásokra!

2015. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a mostani évzáron az egyik kiscsoportos odaszaladt az anyukájához sirva miután megnyugodott vissza ment a csoporthoz és folytata a versett,éneket.
2015. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 6 éves kislányom is így viselkedik még most is, sőt az utcán is ha idegennel találkozunk mögém bújik. Háziorvosomtól kérdeztem és legyintve azt mondta" ne aggódjon én is ilyen voltam és elnőttem" .Én is abban bízok, hogy majd elnövik.
2015. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!