Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nem kell aggódni?...

Tényleg nem kell aggódni? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, 3 gyermekkel. 7, 5 éves fiúk, 2 éves kislány. Testvére lánya szintén 7 éves. Pár napja mesélte nekem hogy a kislány sátrat épített a fiával, és arra kérte hogy csókolozzanak, legyenek házasok játékból. A kisfiú ellenkezett így szerencsére nem történt semmi. Az anyjának a kisebb fia mesélte el a történteket. Anyuka nem szól a testvérének, szerinte nem kell ezt felfújni meg nem akar veszekedést. Én meg mondtam hogy azért csak szóba hoznám. De állítja hogy ez nem fog megismétlődni mert megbeszélte a gyerekekkel és ő nem aggódik. Én most is állítom hogy szépen szóba kéne hozni a témát, összeveszni nem kell, de beszélni róla igen.

2015. júl. 31. 11:48
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
En is aggodnek. Ha tenyleg osszehazasodnak ott a sator alatt, utana nagy macera a valas.
2015. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Örülök hogy jókat szórakozol.
2015. júl. 31. 11:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak játék.
2015. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezen csak szórakozni lehet.


Soha nem voltál gyerek?

Ebben a korban teljesen megszokott a papás-mamás játék, és tök nyolc, hogy unokatestvérek, mert semmi szexuális nincs benne.

2015. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm bölcsiben csókolózott a kis szerelmével.

Éééés semmi baj nem lett belőle. Nem tudom miért kell aggódni ilyen miatt.

2015. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit megemlíteni. Teljesen normális, a koruknak megfelelő a szexuális kíváncsiságuk. Ez olyan ártatlan dolog, hogy a túlbeszéléssel csak felesleges bűntudatot keltenének a kislányban, ami már tényleg okozhat később problémákat, pl. akkor nem mer majd bizalommal lenni az anyukájához, amikor már tényleg fontos lenne.
2015. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg csak játék! De, te ezen miért aggódsz? Neked mekkora gyerekeid vannak? Te nem voltál gyerek?
2015. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

a probléma az hogy unokatestvérek, vagy az hogy 7 évesen ilyet csinálnának?

szerintem mindenki összeházasodott valakivel az oviban és puszi osztás is volt bőven

2015. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
1,5éves fiam van csak :) igaz, természetes kíváncsiság csak máskor is panaszkodott a kislányra. Pl kilopta a kést a fiókból és meg akarta vágni valamelyik fiút mert hétvégén előtte látott valami filmet és meg akart győződni róla hogy neki is piros vér folyik e ha megvágja. Anyukát sokszor veri az apuka a kislány előtt is. Volt olyan hogy fojtogatta játék közben valamelyik fiút mert "apa is ezt csinálja anyának". Szóval én csak ezért fújom fel úgymond mert ezekért se szólt, pedig ezek komolyabb dolgok.
2015. júl. 31. 12:35
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Amiket az utolsó hsz-ban felsoroltál, már tényleg komoly dolgok, az eredti kérdéssel ellentétben ezek már problémát jelentenek. nem elsősorban az, hogy a kislány le akarja játszani (ki akarja játszani magából) ezeket a dolgokat, hiszen létfontosságú számára, hogy valahogyan feldolgozza azt, amit átél. Hanem az, hogy egyáltalán megnézhet ilyen filmeket, és tanúja annak, amit az apukája az anyukájával csinál.
2015. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!