Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36. napja (jan.4. -én) jött...

36. napja (jan.4. -én) jött meg előző hónapban a menstruációm. Holnap lesz 1 hete, (febr.2án) hogy kellett volna megjönnie. Miért késhet? Mivel lehet esetleg meggyorsítani? Van okom aggódni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Még február 4-5 is belefért volna. De semmi. Sőt még nem is érzem úgy, mint ha meg akarna jönni. Kezdek nagyon parázni! Párommal együtt voltunk nem egyszer ebben a hónapban (is), de mindig nagyon ügyeltünk a védekezésre(óvszer),és soha nem is szakadt ki.. Annyira félek, hogy mégis valami baleset történt. Mennyi idő az amikor már tényleg aggódjak? (már most szétcsap az ideg..) Terhességi tesztet se merek venni, mert rettegek h pozitívat fog mutatni.. Egyébként az mennyi idő után mutat biztosat? Légyszi normálisan válaszoljatok!!
2010. febr. 8. 15:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
azt mondta a nőgyógyászom h 2 hét késés még belefér! Ha addig se jön meg akk már lehet tesztelni!
2010. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi:) de nekem eddig nem volt ilyen ráadásul halálpontos volt mindig is a ciklusom. még a legelső vérzéseknél is.
2010. febr. 8. 15:31
 3/17 anonim ***** válasza:
Elvileg már a tesztnek ki kell mutatnia, ha terhes lennél.
2010. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
első vagyok! Nem volt semmi megfázásod ebben a hónapban? amiatt is lehet! Ha nem volt akkor menj el a nődokidhoz és beszélj vele vagy vegyél egy tetszett! Szurkolok h ne legyen semmi!
2010. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Figyelj. Szerintem menj le a Drogeria Martba és vegyél egy tesztet. Nem tudom hány éves vagy, de ha bab lakozik a pocódban és még gondolom 17-19 éves lehetsz nagyábból (remélem nem fiatalabb :S) és, ha nagyon rosszkor jön a baba, és ne adj Isten nem akarod megtartani, akkor már most el tudsz menni nőgyogyóhoz és kikérdezni milyen elvetetési eljárások vannak pontosan. És lelkileg felkészülni bármire. Legfőképpen az abortuszra...

Sok sikert mindehez.

2010. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és szerintetek mennyi az esélye annak h terhes vagyok, ha mindig védekeztünk óvszerrel? egyetlen egyszer volt h óvszer nélkül berakta a párom a nemi szervét, de nem volt még előváladék se(ez 100%!!) és csak fél percig úgy h nem is mozgott bennem egyáltalán. Óvszer nem szakadt ki, ez is biztos.
2010. febr. 8. 15:35
 7/17 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. rettegek a teszttől h pozitívat mutat majd
2010. febr. 8. 15:36
 8/17 anonim válasza:
lehet h mikor gumi nélkül tette be volt rajta előváladék, semmi sem biztos!
2010. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És az a legérdekesebb h 1 hete, amikor meg kellett volna jönnie nagyon görcsölt a hasam és biztos voltam benne h meg is fog.. és mégse..
2010. febr. 8. 15:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy félsz a teszttől. A helyedben én is be lennék fosva. De meg kell csinálnod a tesztet. Nem tudom meddig lehet elvégezni az abortuszt, de benne kell lenned, ha nem akarsz gyermeket szűlni. Jobb megnézni most minthogy túl későn derüljön ki.

De az egész mensid késhet a stressztől meg az erős félelmedtől.

15:34

2010. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!