Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5körüli gyerekek anyukái,...

3,5körüli gyerekek anyukái, alszik nektek még délben gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Ha utthon van nem akar aludni délben. Most otthon lesz már ovi kezdésig. Augusztusban végig. Nyaralni is megyünk. És nem tudom,hogy lenne jo. Felesleges eröltetni a déli alvást? Nektek hogy van\volt ez?

2015. aug. 2. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos így nyáron én is szeretek tovább aludni, ő is sokáig alszik, így nem álmosodik el, nem fektetem le ebéd után. De autóban még bealszik így is. Nem tudom, mi lesz ősszel az oviban. Majd előtte 1 héttel keltem korán és altatom délben, jobb ötletem nincs. :)
2015. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ige én sem kelek korán hétvégén,a gyerek sem. Igen ez is lehet a gond. Holnaptól szabin vagyunk 2hétig. Nem fog aludni. Lehet nem is baj ha megyünk nyaralni legalább tudunk csavarogni. :)
2015. aug. 2. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
A lányom most ennyi idős, szerencsére alszik délután, akár a strandon is, ha úgy alakul, ha valami miatt mégis kimarad, ami nagyon-nagyon ritkán fordul elő, akkor délután 4-kor már használhatatlan. A fiam viszont ennyi idősen már nagyon régóta nem aludt, ő simán bírta. Szerintem ha nagyon ellenáll, és kihúzza estig, akkor nem kell erőltetni. Az oviban úgyis aludni fog.
2015. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen alszik. Igaz legkésőbb 7-kor mindig kell.
2015. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! Ahogy írta valaki az a baj,hogy van olyan amikor semmit nem lehet vele kezdeni ha fáradt. Elindulni valahová,esélytelen,hogy normálisan tud viselkedni. Tanácstalan vagyok. Olyat is csináltunk,hogy korán keltünk és akkor sem akart aludni Napközben. Nincs aranyközép ut!!!? Pedig sokáig nagyon jo volt az alvokája!
2015. aug. 2. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Aludt, sőt 5 éves és még most is alszik délután. Most már általában csak másfél órát.
2015. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem alszik, mert 9 korul kel es nem farad ki. Esetleg, ha elobb ebred akkor, de az sem biztos.
2015. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ez nagyon gyerekfüggő, nem mindegy, hogy igényli-e, pontosan így van. A fiam, ha korán kel, nagyon elálmosodik, és ugyan lefeküdni nem akar, de ha leteszem, elalszik, tehát igényli, ahogy írtam, kocsiban be is ájul. Viszont a lányom ennyi idősen nem igényelte, estig nagyon jól elvolt alvás nélkül.
2015. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én meg sem gondoltam,hogy ez lesz mert pár hétre ezelőttig jo volt az alvokája nagyon. Mielőtt bölcsibe ment még kétszer aludt nappal. Féltem is ,hogy mi lesz . De mire ment át állt az egy alvásra magától. Most meg egyáltalán nem akar aludni. Nem ismerek a gyerekemre.....
2015. aug. 3. 11:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Még a 6 éves is alszik.
2015. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!