Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Komolyan, ez probléma, gáz?

Komolyan, ez probléma, gáz?

Figyelt kérdés

Klímaszerelők voltak nálunk, egész délelőtt szereltek. A 16 hónapos lányunknak sikerült pont az ittartózkodásuk alatt betojnia. A nappaliban pelenkáztam át, még viccelődtünk is a szerelőkkel, hogy ők sem maradnak ki a jóból (terjengő penetráns szag).


Valakinek meséltem, hogy szegény szerelők jól megszívták. Ő pedig kiakadt azon, hogy micsoda dolog, hogy a lánygyereket két férfi előtt pelenkázom át. Egyrészt nem ezzel voltak elfoglalva, mert szereltek, másrészt miért is baj ez? Erősen kétlem, hogy egy ennyi idős gyerek bármilyen vonzalmat ébresztene egy átlagos felnőttben.


2015. aug. 4. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Gáznak nem gáz, de én pl. nem szeretek idegenek előtt pelenkázni nemtől függetlenül.
2015. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk olyan is volt, aki azon is kiakadt, hogy az apja(!!), illetve a nagyapja (apám) pelenkázza időnként.

Ezen már ledobta az agyam az ékszíjat.

2015. aug. 4. 20:57
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sem gáz, de én tuti, hogy bevittem volna egy másik szobába, ha az nincs, akkor a mosógépen tettem volna tisztába. Nem tartozik idegenekre a pelenkázás.
2015. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom gáznak, de helyénvalónak sem. Egyrészt egy idegen valószínűleg nem kíváncsi az én gyerekem sz@ros popójára, másrészt én sem "mutogatnám" boldog-boldogtalannak a fedetlen alfelét. Nálunk otthon egyébként sem divat, hogy ott pelenkázom, ahol érem, hanem mindig a szobáján a pelenkázó feltéten.
2015. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Én is inkább átvittem vlna egy másik szobába, hiszen a lehetőség megvolt rá, de ettől függetlenül nem tartom problémának. Ha nem lett volna választásom, akkor egy idegen előtt is átpelenkázom minden további nélkül.


Az apás, nagyapás sztorin kiakadni pedig..nem kell az ilyenekkel foglalkozni.

2015. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Én átvittem volna másik helységbe.

Az apa-nagyapa pelenkázós story a gáz. Nem tudom ki az a ... aki ezen kiakad.:O

2015. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Kilógok a sorból, de szerintem nem gáz, nincs ebben semmi. Az a beteg, akinek eszébe jut, hogy egy ilyen gyerek lehet szexuális tárgy.
2015. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Én csak amiatt mentem volna másik helyisége, hogy az idegenek ne szagolják és nézzék a kakit...mert nem tartozik rájuk, és nem hiszem, hogy kíváncsiak rá, nem amiatt amiért az ismerősöd kifogásolta. Aki meg az apukán és a papá kiakad, az nem normális... akkor elég gondban lenne az a nő, akinek fia van...
2015. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
szerintem gáz. nem azért mert kislány, hanem a gyerekünk kakájának csak mi szülők tudunk örülni. szerintem kellemetlen lehetett nekik, hogy a "terjengő penetráns szag" a borravalójuk mikor más helységben is kicserélhetted volna. nem tudom, de én nem hoznék idegen embereket ilyen kellemetlen helyzetbe. szegényeknek lehet forgott a gyomruk azért próbálták elviccelni ezt a gáz szitut
2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen, szerintem is csak udvariasságból vivvelték el, és kellemetlen helyzetbe hoztad őket ezzel. Senki nem kíváncsi más végtermékére, még akkor sem ha egy baba kakijáról van szó. Ha nincs más lehetőség, akkor persze muszáj, de Neked lett volna...

Szóval szerintem gáz. Ezért.

2015. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!