Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan. Miért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan. Miért nincs olyan srác mint Cortez?

Figyelt kérdés
Aki figyel a barátnőjére, okos, szexi, menő..és wáá.Vagy van ilyen csak előlem bújkál? Vagy tényleg nincs?...Nehéz kérdés.. :D

2015. aug. 2. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
túl sokat olvastad a szjg-t.
2015. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Van rengeteg ilyen, csak az ilyen srácok a szexi, menő és okos lányokra buknak. Ha egy sem talált még meg, akkor valószínűleg te nem vagy az.
2015. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Én utálom Cortezt. Sose kéne olyan pasi.
2015. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mit tudsz Cortezről azonkivül hogy jól néz ki, angol,és menő?

Ismered a hibáit? :D teljesen olyan ember biztos hogy nincs mint Cortez.

Egy srácot/ fiút / pasit/ férfit úgy kell elfogadni ahogy van. Nem azt kell nézni, hogy épp menő, vagy szexi , vagy okos. Persze ez mind jó tulajdonság, de nem a legfontosabb.

Sok sikert a Cortez kereséshez ;) azért nincsen lehetetlen :)

17L

2015. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
És ki a pacifąşż az a Cortez? O.O
2015. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Van ilyen,csak ő a tanárnőit dugja!


[link]

2015. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5.-nek:


Egy regényalak. [link]

2015. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
van, csak nem egy proli, buta fangörlel kavar.
2015. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Hm. Reni nem nagyon emelte ki Cortez hibáit, aki amúgy is egy kitalált szereplő. Ugyanilyet nem hiszem, hogy fogsz találni, de hasonló biztosan létezik. (Egyébként én is utáltam Cortezt.)
2015. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külsőre kevés, de van. Személyiség alapján bőven van, csak általában átlagos a külsőlyük és lehet még nem fedezted fel őket. Szerintem nagyon kevés ember van aki tényleg hasonlít rá mindkét szempontból. Pont azon gondolkoztam, hogy ha Cortez szülei nem hanyagolják el őt hanem elkényeztetik, talán nem lenne ilyen korrekt az emberekkel és nagyképű lenne. Valljuk be magunknak Cortezből csak egy van, mégpedig a Szent Johanna Gimiben. ;)
2015. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!