Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 13 hónap után szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 13 hónap után szakított velem. Miután letíltott az fb-jéről, továbbra is rendszeresen belép az enyémbe és olvasgat. Ha már nem akar tőlem semmit, miért teszi ezt? És szerintetek ez elfogadható viselkedés?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy belép a tiédbe? :D Jelszót kellene változtatni...
2015. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy hogyan kerülhetem el, hanem, hogy szerintetek etikus-e és miért csinálja, ha nem akar semmit?
2015. ápr. 10. 09:44
 3/10 opened paradise ***** válasza:
Mert kíváncsi és mert hagyod neki.
2015. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi, hogy beszélgetsz-e más lányokkal. A nők akkor is féltékenyek tudnak lenni, ha nem akarnak semmit tőled. Ez elég rossz dolog, de nekem is van egy fiú haverom és meg is lepődtem magamon, milyen kis féltékeny lettem, amikor más lányokról beszélt, közben meg nem is akarok semmit tőle.
2015. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. voltam

Nyilván még mindig nem vagy közömbös számára. Ez akár jó alap is lehet az újrakezdéshez - bár én ennek nem vagyok híve -, már csak az a kérdés, hogy te mit szeretnél. :) Ha te is érzel valamit, nyugodtan ráírhatsz, de ha meg nem, akkor - akár etikus, akár nem - felesleges ezzel foglalkoznod.

2015. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mèg hogy etikátlan az egy dolog de törvènytelen is.
2015. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
legyél hülye.. ne változtass jelszót, hagyd h garázdálkodjon a fb-odban.. -.- ennyi marhát -.-
2015. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor ne itt puffogj, hanem változtass jelszót.
2015. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én három év után szakítottam, de attól még mindig ugyanúgy benéznék Fbre és egy ideig azt csináltam, viszont utálom azt a személyt...
2015. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felejtsétek már el a FB-ot!

Az nem arra való hogy meghatározza az életeteket!

Az egy baromság.

Változtass jelszót, tiltsd le, szüneteltesd a fiókod, és akkor majd nézhet!

2015. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!