Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt a gyermeketek,...

Hány éves volt a gyermeketek, mikor először elengedtétek a mamával vagy a papával kirándulni (fürdőhelyre)?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mivel egyik nagyszülő sem tud úszni, ezért addig nem mennek csak velük, míg vízbiztosak nem lesznek. 5,5 és 7 évesek amúgy a gyerekeim, apa és vagy én, vagy sógoromék (szintén két kisgyerekekkel) mindig ott vannak velük a strandon a mamáékon kívül.
2015. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

6, 12 és 15 évesek a gyerekek.


Papa nincs, 13 éve meghalt az egyik, 21 éve a másik...


A mamák nem járnak kirándulni és fürdőhelyre sem. (61 évesek)

2015. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem viszik őket sehová a nagyszülők maguktól, mi pedig nem kérjük meg őket.
2015. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen
2015. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1 éves korában visszamentem dolgozni, bölcsödét nem kaptunk, így a nagyszülők sokat vigyáztak rá az elején. 14 hónap körül már 1-1 hétre magukkal vitték pl. nynaralni a balatonhoz és akkor ment először Balatonba, iszaphomokozni, de még koncertre is. Azóta mind a két nagyszülőknél volt többször is 3-7 napra nyaralni. Én elengedem nyugodt szívvel, megbízok bennük, a gyerek pedig élvezi nagyon. Nagypapa nagyhaver.


Unakahuga egy idős vele, van, hogy a nagyi együtt is válallja őket pár napra, de akkor csak a kertben van pancsi.


1,5 éves most a fiam

2015. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves volt.
2015. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
azt lehagytam, hogy a nagyszülők 100 és 150km-re laknak tőlünk, így minden program több napos, ha válalják.
2015. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy már mi is vittük strandra, vihették a nagyszülők is bármikor. Mindegyikük nagyon jól úszik, minket is vittek gyerekkorunkban, és soha semmi bajunk nem lett. Sőt, anyukám és apukám régebben minden nyáron táboroztattak a Balatonon állami gondozott gyerekeket (pedagógusok), és ott sem lett soha baja senkinek (egy-két kagylós lábelvágást leszámítva, ami szerintem mindenkivel megtörtént már). Szóval mindenféle aggodalom nélkül elengedtük velük már nem egészen egy évesen is strandolni.
2015. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Férjem szüleinek jött egy hirtelen ötlete,hogy elvinnék a fiamat fürdeni, de a gyerek nincs hozzájuk szokva (nélkülem nem is akar elmenni), eddig sem vitték sehova. amúgy ők közel laknak hozzánk, de a mindennapokban nem veszik ki a részüket az "unokázásban". Egyik nagyszülő sem tud úszni és még a kisfiam sem aki 6 éves. Valószínűleg nem fogom elengedni, ezt mondtam nekik is persze sértődés lett belőle.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. aug. 6. 21:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én sem engedném. Főleg mert nem is akar menni.
2015. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!