Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi előtt mivel erősítettét...

Bölcsi előtt mivel erősítettétek gyermeketek immunrendszerét?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdi a fiam a bölcsit és jó lenne kicsit felerősíteni a immunrendszerét. Nektek mi vált be?

2015. júl. 29. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2 évesen kezdte fiam a családi napközit (igaz csak heti 2 nap ment). nem volt beteges előtte. Így csak egy Cebion multivitamint vettem, és azt kapta. De nem szerette az ízét. Így következőre Béres gumivitamint tervezek venni.
2015. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Dm sajátmárkás gumimaci vitaminját adom és napi egy C vitamint. Január óta egy napot sem hiányzott a bölcsiből. A tesója is ezeket kapja.
2015. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a világon mindent kipróbáltam,mégis elég sokat volt beteg a gyerek, Pedig 2 éves koráig szoptattam is. Szerintem ez mind csak marketing.
2015. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kakaóval.
2015. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én az étkezésre teszem majd a hangsúlyt(csak mert rokongyerek 4 éves, alig eszik, és ahogy látom hiába ez mellé megannyi immunerősítő, olyan beteges, hogy a leg-ek közé tartozik. szóval a kielégítő, változatos étkezés elsősorban a fontos szerintem.)


a bölcsiben meg valszeg nem fog rendesen ebédelni ahogy látom, mert nagyon finnyás, elutasító gyerekek vannak(játszóbölcsibe járunk, gyakorlok vele), akik szerintem már csak passzióból sem esznek, az én dága kicsikém meg váltig utánozza őket, ahogy elkezd fujjogni egy gyerek, az én gyermekem is azonnal megáll az evésben :(

ezt igazából tudjuk, hogy egymástól tanulnak, ahogy a jót, úgy a rosszat is, a gondozó is felkészített erre.


(és pluszba van, hogy evés közepén szomjas, és addig nem eszik, míg nem ivott, ezt félre is érthetik majd a gondozók, azt hihetik, hogy befejezte az ebédet és kétlem, hogy nem hagynák felállni az asztaltól..)


magyarán a mindennapi vacsoránál kell kitennem magamért. hogy az elmaradt ebédet pótoljam. nem lesz mákostészta, meg üres kalóriák, max hétvégén. én így készülök. immunerősítő helyett szerintem kap külön D, C vitamint, omegát, kalciumot(csak mert nincs egyetlen termékben..)a napi megengedett mennyiséget, amennyit tejital mellett még szabad adni, azt is ki kell majd számolnom.

2015. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindent kipróbáltam amit csak lehetett,de mindentől ugyanolyan beteges volt.Most már talán jobb. 4,5 éves lesz.
2015. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólásokat. Végül is csak októberben kezdjük a bölcsit.
2015. aug. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!