Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a Szülők oda figyelnek a...

Ha a Szülők oda figyelnek a gyerekre a strandon, akkor lehet pucéran hagyni őket egy kicsit? és ha igen hány éves korig?

Figyelt kérdés
Mert van egy ismerősöm akinek 6 éves lánya van,és persze a strandon a vízbe természetesen fürdőruhába viszi be,de amint ki jöttek le vette róla a vizes fürdőruhát és nem is adott rá egy ideig másikat,a gyerek persze élvezte a pucérkodást,ismerősöm azt mondta mindig oda figyel rá,nekem kicsit fura volt. kinek mi a véleménye?
2015. aug. 9. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
én soha nem hagyom pucéran a strandon mászkálni ,se vízben sem a parton .5 éves lány .
2015. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ugyan még nincs gyerekem,de én nem engedném nyilvános helyen a pucérkodást.Szerintem túl sok beteg ember van,és engem idegesítene a tudat,hogy valaki az én lányomra élvezkedik.Otthon felőlem rohangálhatna meztelenül,addig,amíg őt nem zavarja,de a strand az más.
2015. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Jaj emberek, aki tényleg olyan beteg, hogy egy 6 éves kislányra izgul, olyanból az országban van kb 15 darab, amiből 10 a börtönben csücsül a maradék meg nem jár strandra, mert egy kocsmában fekszik részegen, délután 2-kor.


Ezeregy kisgyereket lehet látni pucéran a strandon, senkit sem érdekel.

2015. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Hááát hatévesen szerintem már határeset. De ilyenkor már a gyerekeket is zavarni szokta a dolog. De egy 2-3-4 éves még hagynék pucérkodni, ha éppen szárítkozik, de jövés-menéshez, játszáshoz ráadnám a fürdőbugyit, anélkül nincs mászkálás.
2015. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
1 éves múlt a gyerkőcöm, de ahogy kijövünk a vízből, az úszópelenka helyett már kap is egy sima nadrágpelenkát. Egyrészt jön-megy, leül, mászik és nem szeretném, ha a koszban hemperegne meztelen altesttel és összeszedne valamit, másrészt nem akarom közszemlére tenni az esetleges ferde hajlamú emberek előtt.
2015. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem tartom normálisnak a szülöt. Otthon legyen pucéron az udvaron, de basszus már 6 éves, nem csecsemö. Az is nagyon fura, hogy a kislány nem szégyenlös.
2015. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

nem. én azt is túlzásnak tartom, amikor nincsen fürdőruha felső a kislányokon.

annyi perverz kéjenc van, én nem akarnám,hogy akár egynek is mocskos gondolata legyen amiatt.de ez csak a 'jobb' eset.

szeritnem öltöztesd fel rendesen fürdőruhába.hogy otthoon a kertben mit csináltok az a ti dolgotok.de tanulja meg,hogy máshol nem meztelenkedünk

2015. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem a pedofilok miatt nem engedném, hanem amiatt, hogy rögzüljön benne az, hogy nyilvánosan nem mutogatjuk magunkat. Nem állítom, hogy ezekből a pucérkodós gyerekekből 100% biztosan magukat kipakoló ribi kamaszok lesznek, de azért az alapvető viselkedési normákkal már kiskorukban meg kellene ismertetni a gyerekeket. Semmi baja nem lesz attól, ha nem csupaszon játszik, hanem fürdőruhácskában.
2015. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem engedném, nem engedtem. Fiaim is vannak, lányom is van, soha nem voltak pucéran a strandon. 1 évesen sem, nem hogy 6 évesen! Ez nekem nagyon durva.
2015. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

nem olvastam el a válaszokat, lehet, hogy írta valaki.


Nem a pedofiloktól féltem (persze, attól is, de írtad, hogy figyelt rá stb.), hanem beleül pucér seggel a homokba, ki tudja, milyen vírusokat szed össze, pláne, ha kislány

2015. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!