Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Magyarországon hol található...

Magyarországon hol található bentlakásos iskola féleség ahol foglalkoznak mentális problémával? Ahol oda figyelnek a gyerekre, hogy pl. : ne legyen öngyilkos?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem hinném, hogy egy bentlakásos iskola a megoldás ezekre a problémákra. Bizonyos ideig lehet, hogy kórházi és gyógyszeres kezelésre lenne szükség, és utána keresni megfelelő iskolát, de nem feltétlenül kell bentlakásosnak lennie.

Első körben én a Vadaskertet ajánlanám.

2012. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem középiskola kellene sajnos már csak a bentlakásos segíthet, ha itthon van akkor csak a baj van. :(
2012. dec. 23. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy az a megoldás?

Mi az, amit már próbáltatok?

2012. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak kérdezem van-e ilyen középiskola vagy intézmény?
2012. dec. 23. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
odafigyelés? ebben az országban! tudod itt úgy vannak vele hogy hadd hulljon a férgesse :( :(
2012. dec. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kamasz gyerek sohasem véletlenül kerülgeti az öngyilkosság gondolatát. Leírnád bővebben, hogy mi a helyzet?


Pszichológus

2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon régi a kérdés, de megpróbálm: mi lett a megoldás?
márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!