Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes venni 3évesnek pedálla...

Érdemes venni 3évesnek pedállal hajtható kisautót? Mennyire vált be annak, aki vett gyermekének? Szeret vele játszani, vagy hamar megunta?

Figyelt kérdés

3 éves kisfiam sőt amár a pici is (17 hónapos) szeret autósat játszani, vagy apa ölében ülve a garázsba beállni.

Horror áron vannak a pedálos ill aksis kis autók. Gondoltam használtan talán megengedhetünk magunknak egyet.

Pedálost szeretnék, mert akkor mégis mozogna közben (tekerne) ill nem kéne plusz aksi töltő, ami használtan eléggé lutri.

Felújított moszkvicsok iszonyat árban vannak, viszont akad műanyagból is - ezekkel az autókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Márkát, típust tudnátok ajánlani?

Mennyi idős korig jók ezek?



#kisautó #Moszkvics #pedálos #lábbal hajtahtó #pedálos kisautó #pedállal hajtható kisautó
2015. aug. 12. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most dobtam ki. 2szer próbáltuk ki. Amikor méretileg kó volt nem tudta hajtani. Mikor már tudta volna hajtani kicsi volt. Rakás vacak.
2015. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk van rendes fém tüzolto auto ,van hogy a lányom le jön vele ,de mivel elég nehéz ,igy ritkán viszük le ,de álithato a pedál része .igy még 5 éves korban is ugyan olyan jó mint 3 éves korban .
2015. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedalosbol ket traktorunk volt, meg 5-6 evesen raultek a fiuk.

A gokard tipusut viszont kiprobaltak, es nem tudtak hajtani.

Ilyen volt nekunk:

[link]

A masik nagyobb meretu volt, arrol nem talaltam kepet. :(

2015. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talaltam hasonlot, ilyesmi volt, ez masszivabb (es regebbi) kiadasa ezeknek a jarmuveknek


[link]


Azt a fajta traktort nem ajanlom, aminel az elso kereknel van a pedal, egyszer kiprobaltak, es kibillent a kanyarban.

2015. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!