Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki gyermekének ilyen...

Volt valaki gyermekének ilyen alacsony a vasa? (Illetve magas cukor? )?

Figyelt kérdés

2,5 évesemnek labor lett csináltatva,kiderült alacsony a vasa.

9,5 az alsó értékhatár és neki 4,5.

Mit kaptatok rá?utánna javult-e a helyzet??


Illetve nem mondta a doki se illetve a labor se hogy éhgyomorra kell mennünk vérvételre,a drágám ivott egy bodzaszörpöt(kb 2-3 dl) mielőtt mentünk és így meg a cukorja is magas lett(5,2 a max neki 6,4 lett)Most újra csináltatjuk a cukor miatt.

Kell aggódnom vagy az az egy bodzaszörp dobta meg neki a cukrát?



#gfbnb
2015. máj. 29. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A szörp cukros, igen, megdobta. Nem kell aggódni, az ismételt alacsonyabb lesz.

A vas pedig pótlás után helyrejön persze.

2015. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,megnyugtattál!

A vasra maltoffer cseppeket kaptunk!Ettől biztos jobb lesz!

A cukor miatt aggódtam,de legközelebb teljes éhgyomorral megyünk és hátha nem lesz ilyen magas!

2015. máj. 29. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
2,5 éves az én fiam is 2-3 mas a vasa.kapott rá mindet nem szívódik fel a szervezetében a vas. tőlem örökölte. mindketten probálunk ugy étkeznihogy minél több vas tartalmű ételt italt fogyasszunk. és maltofer cseppet szed ő és meg a tablettát. nekem 7 es a vasam.
2015. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónapig maltoferr csepp c vitaminal és helyre jött a fiam .
2015. máj. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!