Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kéz és láb izzadás előfordul...

Kéz és láb izzadás előfordul gyermekednél ha izgul valamiért?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem ha kicsit stresszel vagy izgul valamiért izzad keze lába,de elég erősen...és amikor megnyugszik elmúlik,bár most a melegben sűrűbben előfordult amikor pl csak játszottunk..(6 éves)



Ha valaki hasonló helyzetben van,kérem ossza meg velem a tapasztalatait! Köszönöm szépen!

Esetleg volt kivizsgáláson?

2015. aug. 15. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmék kislánya volt ilyen. Nagyon izzadt a tenyere. Kis rongy zsebkendőt használt tanulás közben és az iskolában is később, mert vizes lett tőle a füzete. Nagyon görcsös és teljesítménykényszeres kislány volt, nagyon-nagyon meg akart felelni a szüleinek, pedig direktben sosem kérték erre. Tudat alatt lehet, hogy sugallták, nem tudom. Kivizsgáláson szerintem nem volt. Csak úgy érzem, hogy egy gyermekpszichológus nem ártana neki, mert ekkora mértékű stressz apróságok miatt nem normális dolog. Szerintem az egész életére rányomja a bélyegét, ha egy sima iskolai óra alatt, amikor nem is felel, így izgul.
2015. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy írtál...

Megkérdezhetem az a kislány kinőtte akit írtál?

2015. aug. 15. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Huha, nem tudom. 4-5 éves körül volt, mikor megismertem őket, és 8 év körül volt, amikor elköltöztünk másik városba. Őszintén szólva azóta én nem kérdeztem, hogy elmúlt-e ez az izzadás dolog, eléggé eltávolodtunk egymástól. Amikor utoljára láttam még megvolt neki. Egy fura kötődése is kialakult a zsebkendővel, azt hiszem volt 2-3db belőle, és azokat mindig a kis táskájában vitte magával, az egyikkel aludni is szeretett.
2015. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!