Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erősebb, a koránál nagyobb...

Erősebb, a koránál nagyobb kislánynak hol vásároltok ruhákat? Folyt. Köv

Figyelt kérdés

A lányom 5,5 éves, 115cm, kb. 25kg, nem duci, de erős a csontozata. A combjai pedig vastagok, ezt apukától örökölte. A legtöbb nadrág nem jó rá combban, ami meg jó, az nagyon hosszú.

Melyek azok a ruhaboltok, ahol nem cérna gyerekekre szabják a ruhákat? A C&A kifejezetten gáz, ott olyan a ruhák szabása, hogy csak a vékony gyerekekre jók! :(


2015. aug. 23. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

enyém 5,5 éves, 125cm és 20 kiló, egyáltalán nem cérna. de nyilván a vékony gyerekeket lehet cérnázni, de a tied nem duci csak épp nagyon erős... ;)

c&a-sok kicsit bővek az enyémre, auchanba veszem, ott olyan jó hosszú és egyenes szabásúak, tiedre nem lennének jók azok.

H&M-ben is elég nagyok a ruhák, lehet az beválna

2015. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a Szerinted cérna kategóriába tartozó gyerekem van, de azért válaszolok. A Lidl-be szerintem bővebb szabásúak a ruhák.


Kedves, hogy a te lányod nyilván duci, de azt kihangsúlyozod, hogy nem az a vékony/átlagos gyerekejet simán lecérnázod. Elhiheted nekem, hogy pont ugyanannyira sértő lecérnázni egy átlagos/vékonyabb gyereket, mint az erősebb testalkatút lekövérezni!

2015. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

155 cm vagyok, felnőttként is minden rám illő nadrág szára 20 cm-rel hosszabb.

Megoldás: szabó, aki felhajtja.

2015. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom se egy nádszál, izmos gyerek. Ugyanott vettem a ruhákat neki, mint mások, csak esetleg többet kellett próbálni. Azt azért látod, mi az a szabás, ami nem megy rá, azt le se akaszd. Ajánlom még a jobb turikat. Nagyon jó sztreccs nadrágok is vannak, ha nem duci, az is jó lehet rá. És fel is lehet hajtani. Ha nem tudsz varrni, csak vágd le és vasald rá a ragasztót, mint a függönyre. Bár én nem szoktam levágni, mert nőnek, csak felvarrom az alját.
2015. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Olyan nincs, hogy vastag csontú, nyugodtan írhatod a lányodra, hogy kövér. Nem baj az, kövér gyerek is kell hogy legyen.
2015. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Előző, nem csak kövér meg sovány van ám, meg fekete és fehér. Majd rájössz egyszer.
2015. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem érzed az iróniát az előtted író válaszban? Talán olvasd el még egyszer a Kérdező kedves megfogalmazását és megérted!
2015. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Elnézés kérek ha bárkit megbántottam, nem ez volt a szándékom!

Azért írtam hogy nem kövér, mert tényleg nem az, nincsenek rajta hájacskák, csak masszív. Arányosan nagy, kivéve a comjait mert azok aránytalanul vastagok..

Ha csak nagyobb lenne a koránál nem lenne baj, mert vennék nagyobb ruhákat rá, (128 már épp hogy jó)de a combjai nagyon vastagok.. és a nacikkal vagyok bajban. Ami combjára jó, az a derekára nagy, és nagyon hosszú. Apukája sem kövér, csak magas és izmos.

És.. igenis léteznek erős csontú emberek!

A C&A ruhák már nem jók, eddig szinte csak az volt neki mert kaptuk, de volt amit sosem hordott mert kicsi volt. A Lidlben pedig szinte sosem lapok ekkorat!

2015. aug. 24. 05:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Varrassál neki. Én a fiúknak régen varrattam, egyedi, méret szerinti melegítő nacikat. Kényelmes volt, vagány, zsebes, és nem volt drága.
2015. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát, 7-es, én pl. nem találom benne az iróniát, és akkor már legalább ketten nem találtuk a 6-ossal. Szerinted melyik része ironikus?
2015. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!