Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák! Egyszerre nagyobb...

Anyukák! Egyszerre nagyobb mennyiségben vásároltok vagy mindig csak annyit amennyi épp kell?

Figyelt kérdés
pl. élelmiszerből? Mondjuk vesztek egyszerre 20 kg kristálycukrot vagy tartós élelmiszert , fagyasztott dolgokat , hust nagy mennyiségben vagy csak mindig azt ami épp elfogy?
2014. jan. 1. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Élelmiszert annyira nem is, max. ha valami nagyon akciós. Piperét, tisztítószereket szoktam venni, dm-es kuponnal pl (fogkrém, tusfürdő, mosogatógép tabletta, pelenka).
2014. jan. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszerre sokat. havonta jàrunk csak vàsàrolni. ikyenkor kb.50 e ftot hagyunk az auchanban,3-an vagyunk,a gyerek 9 hónapos.

hô közben nagyon ritkàn veszek ezt azt a helyi boltban. felvàgott,kenyêr,esetleg egykét specifikus élelmiszer,amire hó elején nem gondoltam,pl. aszalt szilva a rakott húshoz, ananàsz a pizzàra,ilyenek.

2014. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer vásárolok be a tartó élelmiszerekből, húsokból akkor, amikor akciósak. Cukrot legfeljebb 10 kilót, lisztet egy zsugorral, ami l6 kg. Kenyeret itthon sütök a sütőben, ezért sok félfogós liszt fogy. Zsírt vagy a hentesnél veszek, vagy ha kapok zsírszalonnát, libahájat, én sütöm ki.
2014. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy mennyiségeket azért nem veszek, szóval ésszerű keretek között vásárolok. Nem amikor elfogy, hanem amikor tudom, hogy már nincs olyan sok belőle. Pl. alapvetően mondjuk van itthon 3-5 kiló cukor vagy liszt, ha már csak 1 van vagy az is bontva, akkor veszek megint.
2014. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tusfürdő, fogkrém, mosógél, mosogatószer, folyékony kézszappan, szemeteszsák stb... - ezekért 1 hónapban egyszer elmegyek a DM és Euro family boltokba és megveszem egész hónapra ami kell.


Élelmiszerből pedig mindig annyit veszek, ami éppen kell: péntekenként megyek a hétvégi bevásárlásra, amiből marad valami csütörtökig jobb esetben.


Maximum akkor veszek valamiből sokat, ha tényleg nagyon akciós. A 20-30 Ft-os akciókat hülyeségnek tartom, de ha tényleg nagy akció van, akkor veszek sokat. A múltkor a Lidl-be 3in1 60db-os kávé volt 1600Ft-os áron: 4 dobozzal vettem. Tegnap a folyékony Ariel 44%-os akcióban volt(Lidl). Igaz hogy volt itthon Ariel mosókapszula, illetve Müllerből származó német Ariel gél, de 1 árán majdnem 2-őt kaptam, így nagyon megérte. Egy időre asszem meglesz a mosógélem, enni meg nem kér.

2014. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cukorból , lisztből akkor veszek amikor az utolsó zacskót kinyitottam. Mire elfogy addigra ott az új csomag. Ha akciós a cukor akkor veszek 4-5 kilót. Ez attól is függ mekkora a család. Mi ketten vagyunk és nem vezetek nagy háztartást. Ahol több gyerek van ott szükséges nagyobb mennyiségeket venni. Meg persze a pénztárcától is függ.
2014. júl. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!