Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti felhasználnátok így a...

Ti felhasználnátok így a gyógyszereket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha a szüleim elviszik hétvégére a kisfiam egy kis táskába szoktam összerakni neki probléma esetére a lázcsillapító kúpokat és szirupokat. Most mielőtt hazahozták beugrottak két órára egy rokonhoz még de kint felejtették a tűző napon az autóban a gyógyszeres táskát is. Mire ideértek a kúpok teljesen lötyisek voltak a fóliában, a szirupok pedig teljesen forróak. Mondtam, hogy nincs semmi baj de veszek helyettük másikat. Apukám szerint viszont pénzkidobás mert ha berakom a hűtőbe megszilárdul a kúp, a szirup meg lehűl. De én akkor is úgy gondolom, hogy így nem éppen felhasználhatóak már. Ti odaadnátok így a gyereketeknek ha szükség van rá vagy vennétek újakat? Két és fél éves a kisfiam ha számít a kora.
2015. aug. 25. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerekre rá van írva, hány fokon tarthatók, általában 25-30 fok a maximális hőmérséklet. Én kidobnám az egész csomagot.
2015. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg (telefonon vagy élőben) egy gyógyszertárban, hogy felhasználhatóak-e.
2015. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kidobnám őket, jó esetben csak nem hatnak, rossz esetben még árthatnak is.
2015. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem használnám fel. Ezek fontos, komoly helyzetben segítenek. Nem kockáztatnám, hogy nem hatnak.
2015. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Átnézném, hogy mit hogyan kell tárolni. Amire rá van írva, hogy max. 25 fok, azt nyilván kidobnám. A kúpot egyértelműen. Hiába szilárdul vissza, nem lesz ugyanolyan. Lehet, hogy így majd nem tudom feltenni, vagy lehet, hogy lesz éles része, mert nem ugyanúgy szilárdul vissza.

Azért nem hiszem, hogy olyan nagy összeg lenne, hogy érdemes legyen miatta kockáztatni.

2015. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kidobnám és vennék újat.
2015. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!