Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jövő vár egy olyan 8...

Milyen jövő vár egy olyan 8 éves fiúra, aki nagyon komoly pszichiátriai gyógyszereket szed, már feküdt bent a pszichiátrián is heteket, nem tudja elvégezni az első osztályt sem?!

Figyelt kérdés
Az igazgatója szerint körzővel akarta kiszúrni az osztálytársai szemét, már a gyámügy is vizsgálódik a dologban, a nemi szervét mutogatja nyilvánosan, és nagyon erős agresszió rohamai vannak... Egyik barátom kisfia, szerinte kinövi, szerintem elfogult... Ebből van kiút?
2013. ápr. 2. 20:25
 1/6 anonim válasza:
nem hinném, hogy egy ilyet ki lehet nőni...:/
2013. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha ez a barátod továbbra is így áll hozzá,akkor semmi jó nem lesz belőle szerintem.Nem szabad szemet hunyni .Főleg neki mint szülőnek nem .
2013. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ebből tényleg csak az az egy kiút van ha a gyerek kinövi, de ha nem akkor tényleg nincs kiút. Igazából az ilyen gyerekeknek a világ teljesen más az ember társaik számukra olyan lények amik bonyolultak és mivel nem tudnak mit kezdeni vele lehetséges, hogy ők ezzel próbálják önmagukat kifejezni. Igaz durva de nem tudnak mit kezdeni a világukkal. Nem tudják megérteni.

Remélem segített a válasz!

2013. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem nem szabad annyiban hagyni! Bár nem vagyok pszichiáter de szerintem ez valami féle figyelem felkeltés hogy a szülők elhanyagolják családban erőszakoskodnak vele stb. Vadaskerti kórház és szakambulencia ott nagyon jó szakemberek vannak úgy hallottam
2013. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hmm.. a tanártól lehetne különórákat
2021. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyógyszer 30 éves korára megöli
2022. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!