Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves a kislányom. Vajon...

3,5 éves a kislányom. Vajon miért csinálja ezt? Furcsa. Több lent.

Figyelt kérdés
Lázas volt pár napig és lázcsillapító kúpot kapott naponta többször is. Már jobban van, már csak egy kis hőemelkedése van, reggel már nem is adtam neki, majd csak este lefekvéskor kap. Viszont a játékbabáival folyamatosan azt játssza, hogy betegek a babák és és kúpot ad nekik, meg a lázukat méri popsiban. Ez még nem lenne gond, de nemrég azt kérdezte tőlem, hogy miért nem adtam ma reggel, meg délbe neki is kúpot, mert a babák is kapnak és hogy neki miért nem a popsijában mérjük a lázát? Hát őszintén nem tudom ezt hova tenni. Miért lehet ez?
2015. aug. 25. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Perverz, és élvezi.
2015. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek óriási fantáziával bírnak, érdekli a téma, mond el neki mi az, miért kell, mire szolgál, és akkor ejti ezt a témát. szerintem semmi baja, tök cuki
2015. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Az lehet, amit az első válaszóló mondott, bár én ezt nem nevezném perverznek. Egyszerűen arról van szó, hogy a végbélnyílás erogén zóna. Élvezi, ha valami ott történik.
2015. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A kislányod átélt egy nem kellemes élményt, amit a játékban vezet le. Semmi perverz nincs ebben.
2015. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy hiányolja, inkább arra utal, hogy kellemes élmény volt neki. Valószínűleg izgatóan hatott rá.
2015. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát valóban nem szokványos dolog.Az én lányomnak ha a fenekébe kellett dugnom valamit, szinte mindig hisztizett.
2015. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne rugózz rajta. Mondd el neki, hogy csak akkor kell gyógyszert adni, ha beteg, és csak a cscsemőknek mérik popsiban a lázukat.

Nem kell túlgondolni.

Ha látja rajtad, hogy zavar a dolog, akkor még jobban fogja izgatni a fantáziáját.

2015. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi különleges nincs ebben, a gyerekek játék közben dolgozzák fel a velük történteket, vagy a tv-ben látottakat. Egy hét múlva már nem ezt fogja játszani.
2015. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!