Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 hós kislányom, ha valami...

27 hós kislányom, ha valami nagyon tetszik neki, mindkét kezét ökölbe szorítja, feszít, és furcsa kis grimaszt vág. Más gyerek is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen...:( túlfokozott idegi reakciónak tartom.
2011. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 hós fiam csinálja már egy ideje.
2011. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(előző vagyok)Én erről nem gondoltam, hogy probléma lenne, szerintetek az?
2011. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Nem tudom, hogy probléma-e , csak én még másnál nem láttam .

2011. aug. 13. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom18 hónapos és ő is csinálja. Néha megijeszt olyan erővel szorítja a kezeit ökölbe, meg szinte a feje is beremeg annyira belead minden erőt. Más gyereknél én sem láttam még ezt. Mondjuk nálunk lehet mi is rátettünk egy lapáttal, hogy ezt csinálja, mert még kicsike volt és ökölbe szorította a kezét én meg mindig megkérdeztem milyen erős vagy? mire ő mutogatta az ökleit és szorította, ahogy nőtt egyre fokozta már hangot is adott hozzá. Mostanában nem kérdezgetjük milyen erős vagy és kezdi is elhagyni.

Viszont jön a hiszti korszak, és amikor megmérgeskedik, olyan düh jön bele, szinte bevörösödik a feje és feszül a nyakán az ér. Aztán vált mintha mi sem történt volna. Nekem ez is fura. Remélem majd elmúlik.

2011. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!