Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Probléma van a 4 éves fiammal?...

Probléma van a 4 éves fiammal? Miért lett verekedős? Meddig tart ez még?

Figyelt kérdés

Kisfiam mindig is izgága gyerek volt, de igyekeztünk azért a határokhoz tartani. Elég nehéz volt vele a dackorszak, de elmúlt, és aranyos, kedves szófogadó gyerek volt. Mostanáig, amikor "elromlott". Pár hete a legnagyobb probléma, hogy verekszik. Semmiségért is megüt más gyerekeket. A barátait is. Minden alkalommal büntetést kap, ez megy már második hete, de még mindig előfordul, szinte minden nap egyszer. A büntetéshez tartom magam, nem engedek belőle. Nem néz verekedős meséket, nem játszik verekedős játékkal, és mégis. Ja, és mi sem ütjük (egyszer-kétszer előfordult, de ez nem a nevelési módszerünk).

Ez egy korszak, amit kinő? Folytassam a büntetések sorozatát, vagy kérdezzek meg egy szakembert, pszichológust, hogy mi baja a gyereknek?


2015. aug. 25. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Szimplán neveletlen a purdé. Most még talán nem késő elkezdeni nevelni.
2015. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg miért csinálja? Beszélgessetek róla. Szeretettel fordulni hozzá főleg amikor "rosszalkodik". Tudom nagyon nehéz, mi most a dackorszakban vagyunk, de meglepő módon ez mindig bejött, amikor ingerülten reagáltam olaj a tűzre,büntetes szint úgy.
2015. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!