Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen esett ki a...

Mennyi idősen esett ki a gyereked első foga?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok a válaszokra, mert az én fiamnak még nem esett ki egy sem, pedig már 5,5 éves.
2015. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
fiamnak épp csak mozog egy,és oktoberben lesz 7 éves.fogorvos azt mondta nem kell(ezt se) siettetni,még belefér
2015. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lányom 6 éves volt.
2015. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5 év 4 hónaposan esett ki az első, a következő héten pedig a második. Fiú.
2015. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A fiamnak nagyon korán.

Emlékszem, karácsony volt, és úgy hívtam fel a fogorvosunkat sűrű bocsánatkérések közepett, hogy mit tegyek, mozog a gyerek foga. Másnapra ki is esett, és láttuk, hogy ott az új.

A doki megnyugtatott, hogy vannak extrém esetek (mi azok voltunk), elvileg 5-7 éves kor között a normális, de ne aggódjak. A fiamnak egyébként napra pontosan 3 hónaposan jött ki az első foga, ő így van kódolva, sajnos.

Sajnos, mert nem bántam volna, ha később esik ki a foga, a beszéde sem tisztult így le, és azt mondják, hajlamosabb a fogromlásra is.

Ja, egy kimaradt: 4,5 éves volt a fiam ekkor.

2015. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6 évesen :) De már mozog a következő (1 hónapja esett ki)
2015. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hat evesen.

Most het, es ott tartunk, h alul mind a negy elulso foga kiesett, felul pedig a jobb szemfoga. A ket elso metszo honapok ota mozog, de nem tudjuk kiszedni. Verzik naponta, egyik este mikor aludt megprobaltam kicsavarni, de nem jon. Zavarja mikor eszik, panaszkodik, h nem tud harapni, de nem akar kijonni. :(

2015. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5 évesen. Már a 7. Maradandó jön, illetve egy tejfog csak mozog, de ott még nem látszik a 8. 4hónapos jött az első két tejfog.
2015. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy most 6és fél éves.
2015. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szeptember végén lesz 5 éves, kettő foga már kiesett.

Az első valamikor június végén esett ki.

2015. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!