Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet egy kisfiút...

Hogyan lehet egy kisfiút utcán megpisiltetni, a kukiját nekem kell megfogni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Guggolva.
2015. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy se kéne utcán pisiltetni...
2015. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Akkor mégis mit kellene csinálni, csomót kötni rá? Egy kisgyerek nem tudja tartogatni, amíg hazaérünk.....


Mi azt szoktuk, hogy keresünk egy alkalmas fát vagy bokrot, aztán mindig van nálam nedves törlőkendő, azzal megtöröljük a kezét.

2015. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem tudja tartogatni, ezért találták fel a nyilvános wc-ket. Be lehet menni a legközelebbi bevásárlókp-ba, de semmiképpen sem utcán. Ha kislány lenne, mit csinálnál vele? Egyébként igen, akkor ha már így alakult segíts neki, egy nedves törlőkendővel előtte/utána töröld meg a kezét.
2015. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom merre szoktatok járkálni, ahol se egy étterem, kávézó, se egy bolt, se egy nyilvános wc nincsen ahova bemehetne a gyerek pisilni.
2015. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, te miről beszélsz? Nálunk 20 perc gyalog amíg elmegyünk a boltig, 20 perc vissza, kb 10-15 percet vagyunk ott. Útközben nincs se nyilvános wc, se bevásárló központ. Mégis mit kéne csinálnom egy éppen szobatiszta gyerekkel? Egyébként legtöbbször kibírja hazáig, mert mielőtt indulunk megpisiltetem, de ha kell neki, inkább megpisiltetem egy bokornál, minthogy összepisilje magát az út közepén.
2015. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, 4-esnek szólt a 6-os kommentem. :)
2015. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Édes Istenem! Nyáron bő folyadék mellett hiába pisilteted meg mielőtt elindulsz vele, vagy ti inkább nem adtok neki inni, ha szomjas?

Nem mindenki lakik nagyvárosban, belvárosban, igen van, hogy 10 percig semmilyen lehetőség nincs erre, vagy ha van is olyan hely (kocsma, undorító közwc) ahova inkább nem viszem be a gyereket.

2015. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Én simán meg szoktam pisiltetni őket az utcán, fa vagy nagyobb bokor mögött.Falunk lakunk, itt nincsenek bevásárlóközpontok, sem nyilvános vécék.Ha lenne is előbb pisiltetném őket a szabadban, mint valami toi-toi vécében. És pont leto5jom az ilyen majom anyák véleményét, nem fogok 2-3 évesen csak azért pelenkát adni a gyerekeimre, hogy nehogy meglássák a szentlelkek fa tövében pisilni! :)
2015. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Én nem szoktam megfogni, sőt, ő sem, nem is engedem, ha esetleg koszos a keze, és már nincs idő törölgetni. Valahogy szép ívben jön belőle. :D


Aki azt írja, hogy ne pisiltessük utcán, tuti nincs gyereke!!!!


Egyébként mi megyeszékhelyen lakunk, és a belvárosban kapásból EGY (azaz 1) nyilvános WC van, az is egy bevásárlóközpontban.

2015. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!