Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? 15 honapos...

Mit csináljak? 15 honapos kisfiam eddig ivásnál szépen fogta magának a poharat de hogy ne öntse le magát segitettem neki inni most meg már nem hajlandó ivásnál megfogni a poharat hogy szoktassam rá vissza? és arra h egyen magátol kanállal?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg szomjas-e, ha azt mondja igen, akkor tegyél neki egy székre vagy kis asztalra pohárba inni. "Tessék itt van a széken a teád". És ha szomjas, majd érte megy. Vagyis én így csináltam és nem volt gond.

Kanállal enni passz, nekem 2 éves a kislányom, és bár tud enni vele, ha nincs kedve, akkor inkább nem eszik (de ha adom neki, akkor jó sokat eszik). Vagy csak pár kanállal, majd leteszi, hogy adjam én.

2012. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 13. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!