Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hós kisfiam 4 hónapja...

19 hós kisfiam 4 hónapja bölcsis, de többet vagyunk otthon betegség miatt mint bölcsiben,1 hét böcsi 2 hát otthon majd újra pár nap múlva folyik az orra, köhög. Mit adjak neki hogy erősödjön kicsit? Tehetetlennek érzem magam

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nem elkeseríteni akarlak, de nekem az a tapasztalatom, hogy sajnos tényleg csak az idő segít, amíg a kis immunrendszere megszokja a közösséget, a többieket. Mi tavaly januárban kezdtük a bölcsit, és egész októberig ez volt, folyamatosan! Én is azt hittem, megőrülök, mit csinálok rosszul?? De mondta a többi anyuka, meg a gondozónők, hogy EZ NORMÁLIS, szinte minden gyerekkel így van. Én Echinacea szirupot adok neki immun erősítésre, de látod, inkább az idő segített. Sajnos ezt ki kell böjtölni. Minden jót!
2010. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt akartam írni, amit már az első válaszoló megírt neked...

Echinacea szirup (kifejezetten a kisgyereknek valót kérd a patikában, amiben nincs alkohol!!!)

De ez sem csodaszer, ki kell böjtölni ezt az időszakot!


A barátnőm lánya mindig is beteges típus volt, elkezdett bölcsibe járni, folyton benyalt ezt-azt, már kivették az orrmanduláját is, nem sokat ért. MOst már ovis, lassan másfél éve, hogy jár rendszeresen közösségbe, és most már érezhetően erősödik az immunrendszere (már nem lesz hetente beteg, hanem csak havonta, és nem olyan komoly)


Az én lányom kevésbé beteges, babakorában szinte nem is volt beteg, de most, hogy kezdtük az ovit novemberben, eleinte ő is sokszor lebetegedett. De a téli szünet óta nála is tapasztalható, hogy egyre kevésbé és ritkábban szed össze náthát, torokgyulladást, stb.


Kitartás, most már biztos jobb lesz a helyzet, azért ahogy kitavaszodik, ritkulnak a betegségek is.

2010. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Béres csepp!Ezt már 9hós korától adható,és tényleg jó.Próbáld ki.

Üdv

2010. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, látom nem csak nekünk van ez a problémánk sajnos
2010. márc. 11. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi mult héten kezdtük a bölcsit de ezen a héten már nem voltunk :(

Broncho-vaxomot irt fel az orvos immunerőssitésként

2010. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Álltalábban ezeknek a betegségeknek lelki eredete van. Homeopátiás készítményt is találsz ami a beszoktatási időszakot segíti átvészelni.
2010. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen homeopátiás bogyókat lehet adni egy 19 hós kisfiúnak?
2010. márc. 12. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!