Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez miért van? Mit...

Szerintetek ez miért van? Mit tehetnék, hogy velem is foglakozzon és hogy szeressen?

Figyelt kérdés

Szóval ,van egy 3 éves tündéri kislányunk.

Nagyon jól elvagyunk,szeret velem lenni.Együtt főzőcskézünk,segit teregetni stb...Egészen addig amíg az apja haza nem érkezik.

Ha haza jön a munkából vagy épp szabad napja van akkor a kislányunk engem elfelejt...egész nap játszanak,ő eteti meg,ő fürdeti.

Ne értsétek félre nagyon örülök,hogy szereti az apját és a férjemet is nagyon imádom és tisztelem ,hogy ennyire jó apa.De néha kicsit rosszul esik,hogy anya ilyenkor nem létezik számára csak ha apu dolgozik vagy éppen elmegy valahová.



27/N


2015. aug. 30. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a csaladok 90% - nal igy van.

Teged lat egesz nap, veled van egesz nap, apat a nap 10% ban latja, johogy olyankor o a minden! Beloled eleg egesz nap. Nem kell ez miatt feltekenynek lenni.

Hidd el, ez mindenhol igy van.

2015. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny..vagy talán csak egy kicsit :)

Csak jól esne ha akkor is létezne anya,ha apa otthon van.

2015. aug. 30. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki tényleg, hogy ilyen jó a kapcsolata az apjával :) az első válaszoló leírta a lényeget nem akarom ismételni, ahelyett, hogy ezen tépelődsz, használd ki az időt magadra! olvass, vegyél egy jó fürdőt, menj el futni, vagy bármi amihez kedved van.. kapcsolódj ki!
2015. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Örülök is neki nagyon :)

Tényleg ,imádom őket nézni is ilyenkor annyira édesek :) Csak tudod....anyai szeretethiány :)))

Férjem is ezt mondta egyébként mint te :)

Hogy használjam ki az időt amig ő van vele és csináljam azt amit nem tudok mikor ketten vagyunk a gyerekkel.

Nem is rossz ötlet a futás amúgyis akartam már valami kis mozgást beiktatni,régen sokat sportoltam de most itt a kislány nem tudtam.

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek :)

2015. aug. 30. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is. :) hétvégén én megszűnök létezni, akkor egész nap itthon van apa. Ilyenkor szoktam kikapcsolódni,sétálni stb. Úgy is minden miatt apa kell... Engem is bánt néha,de igyekszem megérteni és addig is feltöltődni, ha már így alakult. :)
2015. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért én megértelek, Kérdező, bár nem járok a te cipődben. Nekem fiam és lányom is van, mindketten még itthon vannak velem. A fiam nagyon anyás, rajong az apjáért, követi mindenhová, amikor a férjem hazaér, de anya az mégis csak anya. Én is nagyon kellek Neki. Bár lehet, hogy ez a fiúknál máshogy van. A kislányom még pici, 7 hónapos, rajta is látom, hogy teljesen felvillanyozódik, ha meglátja az apukáját, de rám is ugyanannyira kíváncsi, engem is követ a tekintetével mindenhová. Úgyhogy nem mindenkinél van ám így!
2015. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugy van, ha apa itthon van, akkor is meg van osztva, hogy ki fürdet, ki etet. Egyik nap én, egyik nap ő. Pont ezért, hogy ne alakuljon i egyik fél felé sem extra húzás.
2015. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hgy legalább addig nem lóg rajtam a lányom.
2015. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nálunk van ez :)

Talán van valami abban a mondásban,hogy a lányok első szerelme az apukájuk :)))

Most pl. dolgozik apa ,úgyhogy ketten vagyunk itthon.Együtt főzünk,teregetünk..míg a férfi meg nem érkezik :)

Köszönöm mindenkinek :)

2015. aug. 31. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!