Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ezért kéne erőltetnem,...

Tényleg ezért kéne erőltetnem, hogy szeressen hanyatt lenni?

Figyelt kérdés

3 hónapos a fiam. A kezdetek óta ki nem állhat hanyatt lenni. Hason akármeddig elvan, nyúl a tárgyakért, nézi, gyömöszöli őket. A testét úgy kinyomja, hogy sokszor lent sincs a mellkasa, hátrafelé kúszik is.

A védőnő azt mondta, akkor is tegyem hanyatt, mert nem nézi a kezét, ha úgy van, és nem emelgeti a fejét sem. De ha egyszer utál úgy lenni?!


2014. febr. 5. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt nem hallottam, mindig inkább az szokott a gond lenni, hogy nem szeretnek hason feküdni az ennyi idős babák (mint pl az én lányom is anno) és azért kínlódtunk, hogy minél többet legyen hason, de onnantól, hogy meg tudta magát tartani szinte csak hason volt napközben...

Jó erős babád van :)

2014. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mellkas helyett hasat akartam írni. :D Szóval ügyes, de csak hason, és tényleg nem szeretném erőltetni. Akkor is nyűglődik tíz perc után, ha szórakoztatom, viszont ha hasra fordítom, minden rendbe jön.
2014. febr. 5. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Micsoda butaság ez! Kérdezd már meg a védőnőtől,hogy netán hason nem látja a kezét,ha akarja? Egyébként nálunk is így volt,és mai napig is így van. Hason is aludt mindig. 3 hónaposan a világ sokkal jobban érdekelte,mint a saját keze,de persze később azért felfedezte azt is. Semmi gond nincs ezzel. Nem kell tankönyv szerint menni mindig,mert megbolondúlnál. Vedd lazábbra a dolgokat,azt csináld,amit jónak érzel a babával kapcsolatban.
2014. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!