Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már olyan, hogy...

Előfordult már olyan, hogy útközben elkezdett folyni az orra, de nem volt nálatok zsepi? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen van, akivel még nem történt meg? :D

Ilyenkor addig matatok a táskámban, amíg nem találok valamit, ami alkalmas orrtörlésre, és nem sajnálom, ha taknyos lesz. Eddig még mindig találtam ilyet :) Pedig alapvetően szokott nálam zsepi lenni, de hát megesik, hogy mégsincs, vagy elfogy útközben, vagy elhagyom valahol.

2015. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van popsitörlő vagy fertőtlenítő kendő és azzal letörlöm. Utána mihamarabb veszek zsepit.
2015. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek?
2015. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer fordult elő, hogy elfelejtettem, akkor a pulcsim ujjába töröltem a gyerek orrát :/ :D 6 éve vagyok anyuka, eddig csak ez az egy eset volt, mert viszek magammal mindig, mert sajnos allergiás vagyok szinte mindenre, így napi 50 db zsepi simán elmegy.


3 gyerekes

2015. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kértem valakitől,vagy,ha épp akadt útközben bolt, vettem zsepit,de nálunk is van mindig zsepi,én is allergiás vagyok,viszont a lányom meg ritkán taknyos,szóval velünk sem sűrűn történt meg ilyesmi.
2015. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!