Mit adhatok neki?

Figyelt kérdés

16 hos kisfiam mar 3 napja szekrekedese van. Nagyon nehezen kakil,erolkodik sokat es kemenyet kakil nagyon. Ma kapott kupot, de azutan is nagy erolkodve sikerult neki. Masnak is volt igy kisgyereke?

Koszi a valaszokat


2015. szept. 4. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

laevolac. első nap éhgyomorra 10ml, utána még pár napig 5ml.

de lehet elég természetes is, lekvárok, sok rost, szilva kis tejjel leöblítve

2015. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk a barack ilyenkor a jó. egy éves fiam ha eszik banánt, vagy rizst, rosszabb esetbe mindkettőt egy nap másnap nehezen vagy egyltalán nem kakil. volt hogy 2napig semmi, de sírt már, ,azt kapott délelőtt egy barackot és délután, gyorsan segített.
2015. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

székletlazítókat kell adni

rostosakat pl. a googlen benne van, a nagyját elfelejtettem, asszem sütőtök az egyik, de szerintem főtt kukorica is jó, nem tudom ehet e fügét már, de az is jó, és lehetőleg nagyobb mennyiségben egye, ne csak falatkákat

2015. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barackra szavazok én is. Friss őszibarack, vagy nálunk bevált a Hipp sárgabarack babapempője is, többször oltott meg ilyen problémát.
2015. szept. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!