Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis, bölcsis mellett ti...

Ovis, bölcsis mellett ti milyen műszakban dolgoztok (ha mind a ketten dolgoztok)?

Figyelt kérdés
Teljes műszak-e vagy kevesebb, mikor tudtok értük menni?
2015. szept. 5. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nagyon fontos kérdés még, hogy van-e nagyszülö vagy valaki aki be tud segíteni még plusszban.


Nekünk senki sincsen, és a férjem nagyon jól keres.

ìgy amikor a kisebbik bölcsis lett elkezdtem délelöttönként dolgozni. Most 3 napot vannak délután 2-ig az oviban, és 2 napot ebéd elöttig. Ezen nem fogok sokat változtatni, mert nem akarom öket egésznap oviba dugni, nekik is az ovoda olyan mint a munkahely, stress helyzetek egész nap.

A férjem 7-19 ig dolgozik, így ö amúgy sem tud velük semmit csinálni.

Az én bajövöm csak egy kisebb zsebpénz, ez inkább nekem kell, hogy ettöl jobban érezzem magamat.

2015. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Mindketten teljes munkaidőben dolgozunk és nincs segítségünk. Nekem napi 8,5 órát kell a munkahelyemen tölteni, a férjem minimum 10 órát dolgozik, de inkább többet. A férjem reggel nem kezd korán, csak 8-kor, így reggel ő viszi a gyereket oviba fél 8 körül. Én rugalmasban dolgozom. 7 körül kezdek, így kb. 4-re tudok menni az oviba.
2015. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a férjem 6-tól 11-ig dolgozik, és délután 4-től 9-ig. Elég rossz így, de az előnye, hogy 3 kor elhozza a gyerekeket az oviból. Én fél 8-ra járok dolgozni, 4-ig vagyok. a főnök toleráns, reggel elviszem a gyerekeket, ezért van hogy kések, 8-ra érek oda, és 4-re már itthon vagyok, hogy a férjem is tudjon kezdeni. a főnök a nagy segítség, mrt amíg a munka el van végezve, belefér a csúsztatás.
2015. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem 7-13 óráig van a munkaidöm. férjem késöbb megy, 8 körül, igy ö viszi a gyerekeket oviba! én pedig megyek értük 15 órára, mire felkelnek! délután együtt vagyunk! És hétvégén sem kell menjek. ez igy teljesen jo, nekem akkor gáz, ha beteg valamelyik, és nem jöhetek el táppénzre, mert nem megoldott, hogy legyen valaki helyettem.akkor van a mama, de ez eléggé rossz nekem! Amugy nekem ez a 6 óra munkaidö teljesen elég, két kisgyerek mellett! meg ugye utánna ott a házimunka is egy anyának.
2015. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel viszem a kisfiam reggel 7re, délutàn 5 utàn èrek oda érte. Ez van sajnos. Egy műszakban dolgozom 8-16:30 ig
2015. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A. hét: 7-16ig dolgozom, férjem délutános, ő viszi oviba (bölcsi is így volt), én megyek érte fél5-re.

B. hét: 8-16ig dolgozom, 7 körül viszem, férjem délelőttös, fél4 körül megy érte!

Hétvégék szabadok, kivéve ha a férjemnek túlórát rendelnek el.

2015. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen eddigi válaszaitokat, várok még, hátha vannak jó ötletek. Nagyon úgy látom pár kivételtől eltekintve, hogy vagy egyik csak részmunkaidőben tud dolgozni, vagy váltóműszakban dolgoznak a párok, és csak hétvégén látják egymást. Aki délutános, annak nem gond hogy este már lefekszenek a gyerekek mire hazaér?
2015. szept. 5. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-16:30ig dolgozom, párom 11-19ig. Most kezdte a lányunk a bölcsit, az a terv, hogy apa hordja majd 10 körülre, páros héten én fogok érte menni 17re, páratlan héten anyum már el tudja hozni 15 órakor.
2015. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én (az anya) heti 40 órában dolgozom, amit szerencsére szabadon beoszthatok, de a gyerekek miatt 8-16-ig vagyok, +/- fél óra.

A párom 1,5 éve vállalkozó, azóta ő is tudja hozni-vinni a gyerekeket, de előtte 7-17-ig dolgozott, vagyis akkor csak én hordtam őket.

2015. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindketten 8-16-ig dolgozunk, elméletben.

Hetente egy-egy nap fél8-ra megyünk.

Általában hetente 1-szer értekezlet van 5-fél6-ig, olyankor a barátnőm hazaviszi a gyereket, később megyünk érte.

Távol élünk a családunktól, napi segítségünk nincsen.

2015. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!