Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki több műszakban dolgozik...

Aki több műszakban dolgozik kisgyerek mellett, hogyan viseli? És a gyerek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kezdek három műszakban! Idegesít, hogy fogja bírni a Kislányom! 2 éves! Tapasztalatok?
2011. jan. 26. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Szia!Nagyban függ a dologtól,hogy lesz e segítséged.


A kisfiam két évesen ment bölcsibe és anyukámék a közelben vannak,így rájuk mindig számíthattam,ha én és a férjem nem tudtunk a kicsiért menni például,vagy néha még akkor is elvállalta ,ha beteg volt.

A rendkívűl gyakori betegeskedést leszámítva imádott bölcsibe járni.

2011. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is gond! Nálunk is lesz segítség, mert váltott szakban fogunk dolgozni! Azért aggódom inkább, hogy mi lesz ha megébred éjjel, vagy a váltásban, amikor Mama vagy a Papa vigyáz rá! Továbbá, hogy fogja viselni a délutános műszakot?
2011. jan. 26. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Húúú, nem irigyellek. :( Én is csináltam... Amikor még csak 2 éves múlt, jól bírta. De ahogy nőtt, úgy lett egyre anyásabb és ettől kezdve már voltak sírások a reggeli elválásnál (korábban ez nem volt jellemző). Volt olyan, hogy szó szerint belebetegedett abba, hogy nem tudja, mikor lát újra és mennyi időre. :( Ráadásul az én munkahelyem egy olyan szemét d.isznó volt, hogy direktbe mindig beosztottak ünnepnapokra is, így Húsvát, május elseje és gyereknap -mind-mind nélkülem kellett végigcsinálnia a kislánynak. Azóta már kiléptem, mert lett még egy babám és nem szeretném, hogy ő is átélje ezt. Bár lehet, hogy nálatok jobban tervezhető a dolog. Sajna az én munkahelyemen hiába adták oda a beosztást, mivel azt napjában ötször meg is változtatták, így tervezni egyáltalán nem lehetett.
2011. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!