Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam imádja a repülőket,...

Kisfiam imádja a repülőket, helikoptereket. Repülőtéren van olyan hely, ahonnan jól látszanak, mikor felszállnak/leszállnak?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem voltam reptéren. De olyan helyet keresnék, ahol látványos a le/felszállás, és relative sűrűn járnak. Ezért gondoltam a reptérre. Aki járt már ott, mesélne, hová érdemes menni?
2015. szept. 9. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Van kimondottan erre a célra kilátóterasz, 500 Ft-ba kerül a belépő, minden le- és felszálló gépet lehet látni, sajnos csak üvegen keresztül, de jó nagy felületen, az én fiam élvezte. :)


[link]

2015. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
JAJJ DE JÓÓÓ :D Köszönöm, ez fantasztikus! :)))))))) Nem is tudtam. :) Tényleg nem értek ehhez :))) Köszönöm az információt! :)
2015. szept. 9. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ferihegyen a kilátóterasz, vagy vannak kisebb vidéki repterek, megállsz a kerítésnél, és kész, csak nincs túl nagy forgalom... Hol laktok?
2015. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk :) Bocsi, ez tényleg lemaradt. :)
2015. szept. 9. 14:42
 5/7 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nem írtad mekkora, de a reptéren a kilátóterasz mellett, van egy olyan lehetőség is, hogy vezetett túra keretében busszal bemehetsz a reptérre. Megáll a kifutónál is, és megvárnak néhány gépet is. 3h a túra + utána még meg lehet nézni a repülőskanzent is. Mi csak ez utóbbit néztük még csak meg, de 2-3 éves gyerekekkel is mentek a túrára.

2015. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van Ferihegy mellett a repülőmúzeum, oda is érdemes kimenni. Az én fiam is repülőmániás, idén voltunk kint a teraszon is, a múzeumban is. Ha kifogtok egy lelkes bácsit, akkor rengeteget tud mesélni is az egyes repülőkről meg van szimulátor is, azt is érdemes kipróbálni.

itt: [link]

2015. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felesleges 500 forintot fizetni, hogy üvegen keresztül nézzétek és viszonylag messzirõl. Ferihegy mellett keritesen kivül teljesen jol meg lehet nézni, a spotterek is onnan fényképezik. Ha a futopalya végére mentek akkor leszálláskor pár méterre felettetek mennek a gépek.
2015. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!