Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 7 eves kisfiam a tegnap az...

A 7 eves kisfiam a tegnap az iskolaban elfelejtett felrajzolni a csaladi rajzra. Van okom aggodni?

Figyelt kérdés
Egyebkent ugy gongolom hogy normalis a viszonyunk, van 2 kishuga es nyilvan nem tudok annyit foglalkozni vele mint kene, de azert igyekszem. Felrajzolta az apjat a ket kishugat, de engem elfelejtett.... Mi lehet az oka?
2015. szept. 17. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Nálatok nem egyforma szeretetet kapnak a gyerekek? Mitől előrébb való a két gyerek, mint a kisfiú?????
2015. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nektek pedig vannak gyerekeitek??? Ha lenne tobb is tudnad hogy egy 2 evessel tobb a tennivalo mint egy 7 evessel.Ertem itt az etetesre altatasra stb.foleg ha a ket kicsi egykoru

Egyebkent igen egyforman szeretem mindharmojukat, es nem ertem hogy miert nem lehet normalis ember modjara valszolni

2015. szept. 17. 09:24
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Lehet,hogy csak simán most nem akart, vagy nem volt már rá ideje. Vagy most kicsit haragszik rád. Sok oka lehet, de egyetlen egy rajból még ne következtess semmilyen rosszra.
2015. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A pszichológus ebből komoly következtetéseket vonna le, de Ő sem 1 rajz alapján.

Nálunk a kisfiam az egyik húgát hagyta le párszor a rajzról.

Egyébként az sem mindegy, hogy kit mekkora méretben rajzol le.

2015. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, a kepet meg nem lattam, csak meselte a fiam hogy rajzoltak az iskolaban csaladrajzot, csak engem elfelejtett felrajzolni :(
2015. szept. 17. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Lányom 5 éves lesz, az oviban náluk is volt "rajzold le a családod" feladat. Ő az apukáját nem rajzolta le, mikor megkérdezték, hogy miért, akkor azt válaszolta, hogy hát éppen dolgozik a munkahelyén.


Én egy pillanatig sem gondolkodtam azon, hogy jaj vajon mit gondolnak az óvónők, talán valami gond lehet a családban. Én tudom, hogy harmonikusan élünk, nincs vita, veszekedés, hát majd a legközelebbi rajzon ott lesz az apukája is.


Lehet, hogy csak valami apró, teljesen racionális válasza lenne a fiadnak is, nem kell feltétlenül túlgondolni.

2015. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha ez egy egyedi eset és egyébként semmilyen más aggályod nincsen a témával kapcsolatban, akkor CSAK emiatt nem aggódnék. De sajnos nem ez a helyzet, hisz magad is írod, hogy nem foglalkozol vele annyit, amennyit kéne, és ez nem oké. Ő ugyanolyan fontos, mint a kisebbek. Nem ő vállalata a két testvért, nem ő tehet róla, nem neki kellene viselnie a következményeit. Kevésbé fontosnak, mellőzöttnek érezheti magát. A kétéves már nem kisbaba, nyugodtan szánhatnál annyi időt a nagyra, mint a kicsikre, pláne hogy a kicsik ketten vannak, így egymást is lefoglalják.
2015. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Ja meg a másik dolog: ha a kétévesekkel otthon vagy még, akkor kábé a nagynak csak a késő délután marad, az iskola utáni pár óra... Az már igazán lehetne tényleg az övé... A kicsiknek ott vagy egész nap...
2015. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg is válaszolta, elfelejtett lerajzolni.
2015. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem válasz... az ember nem felejti ki az anyját a családból... kábé vele kezdi inkább a rajzolást...
2015. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!