Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elfelejtett böfizni, más is...

Elfelejtett böfizni, más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Fél éves lányom még szopizik, este újabban elfelejtett böfizni. Szopik mindkét mellből, utána kap még egy kis pótlást lefejt tejjel, sajnos kevés a tejem, jó pár hete már így csináljuk, eddig nem is volt gond. De mostanába nagyon nehezen büfizik utána, vállra vesze.ha 4-5 percig nem jön neki elkezd türelmetlenkedni akkor visszateszem a cicire mert ott szokott elaludni. El is alszik 5 percen beül, lényeges mennyiséget ilyenkor már nem szopizik.

Majd egy ora mulva felkel sirva, 23.00 korul, felveszem, és egy akkorát böffent, hogy még a férjem is felébredhetne rá két szobával arréb. Utána eszik, vagy néha még azt sem igényli, visszaalszik hamar.

Miért nem egyből kaja után büfög, tapasztalt más ilyet? kel elégszer egyéb okból, jó volna tenni ellene.


2015. jan. 28. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiam is csinálja ezt néha. általában pikk pakk büfizik, de ha nem leteszem, elalszik, azt kb fél óra múlva úgy is hasra fordítom akkor szokott kijönni. de nappal türelmesebb vagyok, akkor simizem a hátát, ha nem jön büfi akkor picit hátradöntöm azt vissza, vagy kicsit "leültetem" a térdemre, enyhén előre döl és akkor úgy simizem a hátát. mindig sikeres ha még sem akkor leteszem, játszik, majd magától hasra fordul és akkor büfizik. :) tehát kicsit át szoktam mozgatni.
2015. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ezt csinálja az esti etetésnél kisfiam. Nem sikerül büfiznie, vagy rögtön bealszik, rá egy órára sírva ébred, akkor büfizik. 5 és fél hónapos.
2015. jan. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hasra fektetés kizárt, utálja :( hát arra tippelek hogy mivel nappal 1,5 orat alszik mindossze (jobb napokon) ezert tul faradt bofizni.
2015. jan. 28. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, nálunk ugyan ez van, nappal alig alszik, eszére szegénykém teljesen kiüti magát.
2015. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!