Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, akinek a kisfia nem akar...

Van, akinek a kisfia nem akar állva pisilni?

Figyelt kérdés
Néha sikerült régebben (3 éves lett aug-ban, júni elején lett szobatiszta), oviban állva kellene, fiúknak külön wc van, nem lehet lehajtani. Próbálkozunk néha, mondom állva, de nem sikerül neki, ülve szeretne, így állva nem is erőltetjük.
2015. szept. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb anyuka meg azért küzd, hogy a fiuk ülve pisiljenek, és ne legyen minden tiszta pisi.


Az oviba szoljál, hogy had járjon a lánywc-re ahol ö is ülve pisilne.


Nálunk az oviban csak 1 db piszoár van, a többi ülve pisilös wc. Hova megy ha kaklinia kell? Akkor is az agyon pisizet ülöke nélkülire kell mennie?


Pl férjem is ülve pisil, mert annak idején anyja azt mondta, hogy ö addig takarítja csak a wc-t míg ülve pisilnek(2 fia van). De feleségként mondom, hogy ez egy szuper dolog, soha nincsen össze pisilve semmi sem, még egy csepp vizelet sincsen a wc tetön.

2015. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag én sem akartam. A vontra is bili kellett csomagolni a szüleimnek.
2015. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam se akar állva pisilni, soha nem is akart. Látta az apját hogy ő állva pisil, én is megemlítettem neki egy párszor hogy a fiúk állva pisilnek, de ha nem hát nem, nem erőltetem.

7 éves


Ezt meg én se értem hogy mi az hogy az oviba nem lehet lehajtani. Nekem is az volt az első gondolatom hogy akkor ha kakilniuk kell a csupasz hideg csészén ülnek?

De ha tényleg így van, esetleg próbálj meg beszélni az óvónénivel, hátha rugalmas.


Nálunk a lány wc-n sárga szélű függöny van a fiún piros. Amikor a felkerültek ezek a függönyök a fiam nem volt hajlandó wc-re menni az oviba, emiatt volt hogy bepisilt. Amikor kezdte a kiscsoportot akkor volt ilyen probléma, de addigra már megoldódott így értetlenül álltunk a dolog előtt az óvónővel, mire kinyögte a fiam hogy őt idegesíti a piros szín. Azonnal azt mondta az óvónő hogy hát akkor menjen a lán wc-be ha az neki szimpatikusabb, ezen ne múljon. :)

2015. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 7 évesem van. Szintén jobban szeret ülve pisilni. Annyit már sikerült elérnem, hogy nyilvános helyen állva pisil. De itthon mindig ülve.
2015. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!